Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba (Berlinbe) az...

Németországba (Berlinbe) az indulás előtt hány nappal kaphatók még a kedvezményes vonatjegyek (SparNight, ill. a nappali vonatra a Berlin-Spezial)?

Figyelt kérdés

3 nappal az indulás előtt kapható lezs még ilyen olcsóbb, 29 eurós jegy?

Hs ezek elfogynak, utána csak a drágább 95 eurósat lehet venni


2012. febr. 23. 20:32
 1/8 A kérdező kommentje:
2012. febr. 23. 20:33
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, hogy megveszik-e előled az összes akciós jegyet, vagy nem.
2012. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az igaz, de szokott még lenni? Vagy már 2 héttel előtte elfogynak?
2012. febr. 23. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Azt nem lehet előre megmondani, és időnként szoktam nézegetni ezeket a jegyárakat és egyszer egyik nap még volt ilyen sparnight jegy az aznap esti berlini vonatra.
2012. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hol lehet a neten megnézni, hogy egy adott napra van-e még jegy?
2012. febr. 23. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Kezdd el a neten a nemzetközi jegyfoglalást folyamatát, (írd be a google-be, hogy nemzetközi e-ticket és általában az első pár találatban benne van), ráklikkelsz a célországra, aztán a városra, aztán kiválasztod egy naptárból a napot, egy listán a vonatot, beírod a születési dátumodat majd az oldal kilistázza, hogy milyen jegyek állnak rendelkezésedre és milyen áron.
2012. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem!
2012. febr. 24. 02:58
 8/8 anonim válasza:
Én egy hónappal indulás előtt megvettem és már csak 3 db voolt.2őt vettem 1maradt. időben kell megvenni
2012. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!