Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a www.kupo...

Mennyire megbízható a www.kuponvilag.hu által vett utazási kupon, és hogyan zajlik a felhasználása?

Figyelt kérdés

www.kuponvilag.hu oldalon vettem egy kupont, ami egy apartmanba/hotelbe pár napos nyaralásra szól. Sosem csináltam még ilyet, ezért kérdéseim, hogy:

1 - fizetek a kuponért, és ezért cserébe kapok egy valódi kupont, nyomtatott formában?

2 - ezt a kupont egyszerűen be kell mutatnom az adott apartmanban, és tudni fogják, hogy miről van szó?

3 - vagy esetleg amikor foglalom a helyet, telefonban mondanom kell, hogy milyen kuponom van?

4 - az adott kupon tartalmaz még több szolgáltatást, masszázst 1-2 ezer forint értékben, stb, ezeket hogyan tudom vele beváltani? Amikor odaadom a kupont, akkor már adnak is érte más kuponokat az apartmanban, vagy honnan fogják tudni, hogy nekem ez is meg az is jár?

5 - a kupon miatt fizetnem nem kell semmit, csak az egyéb szolgáltatásokat, amik kellenek, meg a felárakat stb? Kuponvilágnak kifizetem ezt az összeget, és a helyszínen mást nem is kell?

6 - külföldön is ugyan így menne a dolog? Tudni fogják ott is, hogy mi ez a kupon, és mi jár érte nekem?

7 - valakinek valamilyen tapasztalata ezügyben, élménye, bármi?


Köszönöm a válaszokat!!



2013. júl. 29. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Most miért itt kérdezel? Kuponvilág oldalán minden szépen le van írva. Ha valami még akkor sem tiszta akkor írj a kuponvilagnak és segítenek.


Vettem már amúgy szállás kupont kuponvilágon de nem volt ilyen bonyolult mint amennyire te próbálod bonyolítani. :D Kinyomtattuk a kupont, szálláshelyre elvittük, odaadtuk és igénybe vettük ami jár. Ja meg előtte emailen egyeztettünk a szálláshellyel, hogy mikor megyünk, van-e akkor szabad helyük. Ennyi... nem kell ezt túlbonyolítani.

2013. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!