Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amikor külföldre költöztetek...

Amikor külföldre költöztetek nem féltetek?

Figyelt kérdés

Szeptember másodikán költözök Bécsbe egy koleszbe, októberben kezdek egyetemen, de valahogy félek.

Tegnap voltam beiratkozni, felvettek 19 évesen Közép-Európa legjobb Műszaki Egyetemére, van hol lakjak, de tegnap egyben egy félelem is megjelent bennem. Van egy ismerősöm, aki nem biztos, hogy ki tud jönni, pedig lelkileg nagyon jó támaszok vagyunk egymásnak. Őt is felvették egyetemre, csak anyagilag nem biztos hogy bírná a szállást.

Bécs számomra egy álom jó város, imádom, nagyon szép hely, de félek, csak nem tudom mitől. Beszélem a nyelvet, az elkeveredett koleszszerződésemet elintéztem, de valahogy úgy vagyok, hogy nem tudnék most nekivágni, eléggé nyomaszt. Nem igazán vannak itthon barátaim, de akik azok, azok tényleg olyanok, a búcsúzástól nem igazán félek, bár nem lesz könnyű..


Nektek nem volt félelem érzetetek? Vagy nyugtalanságotok??



2013. júl. 31. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van egy kis félsz, mikor új helyre megy.
2013. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Márciusban döntöttem el, hogy megyek, bátran, elszántan végig csináltam minden ezzel kapcsolatosat, de tegnap óta nem igazán van kedvem belegondolni szeptemberbe.
2013. júl. 31. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Most egy kicsit megijedtél, ahogy közeledik, de ne aggódj. El fog múlni és nagyon jó lesz. Biztosan nem bánod meg!:)
2013. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En marciusban jottem ki Londonba, egyedul. 20 eves fejjel! Mikor kozeledett a nap hogy kijojjek, hat tartottam tole azert kicsit! De eltelt 1-2 honap es beleszoktam. Nem veszes, csak hozza kell szokni. Es barmikor hazamehetsz ha ugy van, mert becsbol kb vonattal 3 ora. Mostmar ne hatralj meg, ha mar mindent elinteztel. Szerintem menj ki!
2013. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!