Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Léteznek ilyen "utazócsoportok"?

Léteznek ilyen "utazócsoportok"?

Figyelt kérdés
Egy kedves barátom szeretne kimenni Amerikába, egész pontosan Las Vegasba. Viszont egyedül nem mehet, és nincs kísérője. Viszont eszembe jutott, hogy mintha hallottam volna ilyesmikről, hogy több egymásnak ismeretlen ember összefog, és közösen mennek ki. Mint egy turista csoport mondjuk. Az lenne a kérdésem, hogy léteznek-e ilyen csoportok, és ha igen, hol találhatnék egyet? Előre is köszönök minden választ!

#turista #külföld #utazócsoport
2013. aug. 2. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még sosem hallottam ilyen csoportokról. Már voltam kétszer is Las Vegasban, és nem igazán tapasztaltam hogy olyan sok magyar menne ki. A reptéren elfordult hogy találkoztunk magyarokkal akik szintén ugyanazzal a géppel utaztak, azokkal jól eldumálgattunk amíg vártuk a gépet, de a felszállás után mindenki foglalkozott a saját dolgával..Leszállásnál ha véletlenül újra összefutottunk akkor további jó utat kívántunk ennyi..
2013. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!