Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 'Világ'látás egyetemistáknak?

'Világ'látás egyetemistáknak?

Figyelt kérdés

Szóval igen, egyetemista vagyok, és ha világot nem is, de Európát szívesen 'látnám'.

Szívesen mennék Skandináv országokba, vagy Izland, Hollandia, de igazából szinte bárhová, csak úgy, szabadon, elrugaszkodni a hétköznapoktól :)


Tudtok lehetőségeket? Valami 'egyetemista-kedvezmény'? Vagy erre szakosodott cégek, oldalak? 1-2 olcsóbb buszjáratról tudok csak (cseh-busz), de hátha valaki rutinosabb a témában, és esetleg élménybeszámolót is tartana :) Mire kell figyelni, igényelni, stb.


2013. aug. 8. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most jöttem vissza egy Európa látásból, Interrail Youth bérlettel utaztam 15 napot vonattal kb 110 ezer forintért. Legnagyobb vágyam volt eljutni Norvégiába, bár erre a 15 napból csak 5 jutott. Mondjuk én leginkább a vonatozás élményéért mentem, nem annyira a városnézés meg hasonlók miatt, persze jutott arra is némi idő. Várom a kérdéseket.
2013. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én repülővel voltam már rengeteg helyen Európában. Ki kell fogni az olcsó jegyeket. Nekem az átlag repjegy áram valahol 1000Ft környékén lehet kb. 30 repülés után. Plusz szállásból mindig a lehető legolcsóbb, illetve reptéren alvás, padon csövezés. :) Na így valóban nagyon-nagyon olcsón lehet világot látni.
2013. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és sok helyen szállás se kellett mert úgy voltam, hogy reggeli géppel kirepültem, estivel meg haza. Ilyet te is megtehetsz most is, pl. Milánóba jelenleg is ki lehet repülni reggel este meg haza és max. párezer forint.
2013. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!