Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány évesen voltatok először...

Hány évesen voltatok először szülők nélkül nyaralni?

Figyelt kérdés
Lécci írjátok le kikkel voltatok, hogyan, hány napra, mit csináltatok, milyen szállásotok volt stb. És hogy fiú, vagy lány vagy.:) Szüleitek elengedtek simán?

2013. aug. 20. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23 évesen saját keresetemből egymagamban elmentem Németországba, Berlinbe mentem, hotelban szálltam meg, bár otthon laktam szüleim nem mondtak semmit, ugyanis nem az ő pénzükön nyaraltam így nem vették rossz néven, hogy 1 hétre távozom külföldre
2013. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az iskolai és iskolán kívüli közösségek (pl. énekkar) táboraitól eltekintve 21 évesen, barátokkal, egy keresztény ifjúsági találkozóra mentünk, 3 vagy 4 nap volt. Régebbire nem emlékszem, de szerintem elengedtek volna. Tábor pedig már az oviban is volt nekünk, de azt az óvoda szervezte, úgyhogy azért az más.
2013. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. aug. 20. 21:04
 4/17 anonim ***** válasza:

11 évesen SZOT gyermeküdülőben Parádsasváron 2 hétre mentem egyedül. Majd minden évben mentem valahová.

18 évesen saját keresetemből finanszíroztam 2 hét Bulgáriai nyaralást. Az akkori barátommal mentem el nyaralni..

Egyébként soha nem voltam szülőkkel nyaralni. Ők sosem nyaraltak..

2013. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én sem nyaraltam soha szülőkkel. Apám állandóan dolgozott, a munkájába menekült mert anyám alkoholista volt. Én olyan 6-7 éves korom óta egyedül nyaraltam a mamámnál aki debreceni. Később az iskolai nyaralásokon vettem részt amik 1-2 hetesek voltak.(nyári táborok) 18 évesen elköltöztem, és azóta is egyedül nyaralok amit én állok. Ma is nyaralgatok, de ma már a családommal megyek..(férj, fiam)

36/N

2013. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

12 éves korom után rendszeresen jártunk edzőtáborba, versenyekre még külföldre is. Ismerős családhoz szintén ekkortól.

20 évesen meg már tök egyedül mentem külföldre.

2013. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen New Yorkba mentem 1 évre cserediákként, egy nagyon rendes családhoz. Ahogy haza jöttem, onnantól kezdve minden évbe el látogattam hozzájuk nyáron, és volt olyan is mikor ők jöttek hozzánk. Mindig egyedül mentem hozzájuk. Voltam a barátnőimmel 18 évesen Görögországba szállodába voltunk. 19 évesen szintén a barátnőimmel Egyiptomba. Most már 2 éve én is New Yorkba élek, nincs túl sok időm nyaralni, inkább haza látogatok a szüleimhez.

24/L

2013. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És úgy ment már valaki nyaralni hogy mondjuk tizenéves korában a barátaival lementek a Balatonhoz pár napra vagy 1 hétre? Ez érdekelne főképp:))
2013. aug. 20. 22:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, így soha sem engem, sem az ismerősi körben egy tizenévest nem engedtek el még a legengedékenyebb szülők sem. 17-18 éves kora előtt senkiről nem tudok (se a sporttársak, se osztálytársak) aki elmehetett 2 vagy több napra is haverokkal.
2013. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi:)
2013. aug. 21. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!