Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idősek voltatok, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősek voltatok, mikor először aludtatok együtt a párotokkal? Ha a szülők nem engedik, milyen lehetőség van még?

Figyelt kérdés

A szüleink nem engedik az együtt alvást, pedig több,mint egy éve vagyunk együtt.

Van más lehetőség azon kívül, hogy várjunk amíg megkéri a kezem?(ami6éven belül biztos nem lesz) Ti mit tennétek? Hogy legyen, ha nem engedik?:( 17 és 18 évesek vagyunk.


2013. aug. 2. 22:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 voltam,de nem a párom volt,csak egy olcsó r¡banc.
2013. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen gond. Már saját albérletem volt, amikor ez aktuális lett.
2013. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:

miért nem engedik?:O

ha nem engedik akkor nem tudsz mit csinálni.:/

2013. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
és valami ötlet nekünk?:(
2013. aug. 2. 22:39
 5/23 A kérdező kommentje:
régimódiak...az a 'szokás' hogy majd ha vőlegény, akkor jár a lányhoz úgy.
2013. aug. 2. 22:40
 6/23 anonim ***** válasza:
Szálloda. A recepciósok már nem nagyon lepődnek meg, ha "csak pár órára" akartok kivenni egy szobát. :)
2013. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17 voltam, kb 1,5 éve voltunk együtt. A szüleim jófejek, nem régimódiak szerencsére. Mondjuk nem csak úgy együtt aludtunk, hanem közös programon voltunk és nem tudtam volna hazajönni.
2013. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

és lefeküdtetek már? ja igen, tudják a szüleid?


amúgy én 17 vagyok és lány. 2 éve vagyunk együtt a barátommal, és az első évfordulónkon feküdtünk le (mindkettőnknek első) de előtte már aludtunk együtt

mivel anyuval jó a kapcsolatunk megértette hogy nem fogunk lefeküdni még, csak majd az évfordulónkon


én azt csinálnám,hogy azt mondanám, hogy egy barátnőmnél alszok. vagy a fiú szüle is sem engedik meg,hogy odamenj?

tudom nem szép dolog hazudni meg ilyenek, de ha nem adnak más lehetőséget

2013. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
hát..vagy az h beszökteted de annak értelme nincs,vagy te szöksz el hozzá,vagy azt mondod h barátnődnél alszol és el engednek, vagy sátraztok de az se olyan jó, több nem jut eszembe
2013. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

8as vagyok az

*HA igen akart lenni

2013. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!