Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazott már valaki úgy, hogy...

Utazott már valaki úgy, hogy útitársat keresett?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Lányként inkább lányt válasszak az utazásra? Nem veszélyes?
2009. okt. 29. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó élmény volt, lány vagyok de 2 sráccal mentem akikre egy fórumon találtam, nagyon rendesek voltak, 3 napos kocsikázás volt, de mellettük nem unatkoztam cseppet sem. Aztán hozzátenném én egyedül nyaraltam 2 hónapot, de semmi veszélyes nem volt abban sem, rengeteg barátot szereztem csak:)
2009. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányként vagy lányt vagy egy meleg csávót.

Egy hetero csávó lehet, hogy elkezdene nyomulni.

Egyébként hova utazol?

2009. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a lányok se veszélytelenebbek! Egyik ismerősöm ugyan így fórumon keresett utitársat.. Minden szép és jó volt. elindultak, a csaj tök szimpatikus volt neki.. úgy volt megbeszélve, hogy 2 hétig együtt lesznek, egy szálláson és utána az a csaj haza jön az ismerősöm meg még marad 1 hetet. Csak hogy a csaj ellopta az összes pénzét minden értékét és ott hagyta mint macskát szarni.. A szüleitől végül is kapott pénzt, hogy ne kelljen haza jönnie, de ezt a pénzt vissza kellett fizetnie!! Én inkább ismerősöknél keresnék társat.. :)
2009. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!