Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a legjobb legviccesebb...

Thomas94 kérdése:

Mik a legjobb legviccesebb horrorvígjátékok, amiken a legtöbbet lehet nevetni?

Figyelt kérdés
TRANCSÍRÁK HALÁLI HULLÁK HAJNALA EZEKET LÁTTAM ÉS VALAMI ILYENEKRE GONDOLTAM

2013. aug. 30. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is caps lock off.

Másodszor, ha ezek tetszettek, nézd meg a Hullajó c. filmet.

2013. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pokolba taszítva

Hullajó

Tremors - Ahová lépek szörny terem (csak az első rész)

Grabbers

Náci Zombik

Frászkarika

Lesbian Vampire Killers

Zombie Strippers

Evil Aliens

2013. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 t_GaRami_a ***** válasza:

Zombieland

Horrorra akadva, 1 2 3 4, Az 5.-ikre sokan mondják, hogy szar, de szerintem elmegy, a többi mind király.

Amúgy a haláli hullák hajnala közben nem volt olyan érzésed, mintha a szereplők retardáltak lettek volna, és soha nem láttak volna zombis filmeket?

2013. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy ahaláli hullákban nincs ilyen érzés. Mivel tudják, hogy mi az a zombi. A legtöbb zombis horrorban váratlanul ér mindenkit a dolog, fogalmuk sincs mit látnak. A Haláli hullákban viszont szinte azonnal tudták. Sokkal reálisabb volt így.
2013. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 t_GaRami_a ***** válasza:

Szerintem pont, hogy nem tudják. Felsorolok három dolgot. 1. Amikor kijönnek a winchesterből és azt hiszik, hogy az a két zombi csókolózik és még be is szólnak nekik.

2. Lemegy a boltba üdítőért, de nem veszi észre, hogy körülötte mindenki zombi és tetemeket rágnak, áá nem.

3. Amikor bemegy a kertükbe az a zombi, megdobálják kővel, hogy jól van-e, mert ugye azt hitték, hogy egy nő, bocs ha rosszul emlékszem, de szerintem akkor már megvolt az a híradó amiben elmondták. De amúgy király film volt, csak ajánlani tudom.

2013. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudják mert mindig mondják, hogy nem szabad kimondani a z betűs szót. Azt, hogy zombi.
2013. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 t_GaRami_a ***** válasza:
Igen, de az már később van. Nem is úgy értettem, hogy az egész filmben, hanem erre a három jelenetre igaz.
2013. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!