Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Boracayon milyen fajta konnekt...

Boracayon milyen fajta konnektor aljzat van?

Figyelt kérdés
SOS be kéne, mert ma este indulunk, de nem tudjuk, milyen van ott. Olyan mint magyarországon? Annyit tudok, hogy 230 V van ott. Előre is köszi!

2013. nov. 8. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A fene a fajtádat hogy nem tudod beírni hogy a Fülöp-szigetekre mész, hát nekünk kell mindent kiguglizni?


Amúgy a Fülöp-szigeteken az USA-ban és Japánban szokásos "penge" konnektort használják, sok helyen csak kétágú konnektor van. Előfordul, de ritkán európai konnektor is, de az végleg kétágú. [link]

2013. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha nem tudod beszerezni fillérekért lehet kapni, meg ott is fognak tudni adni. Kb. 40 peso. Ami 240 forint.


Egyébként meg én vettem itthon vagy 5 ezerért egy samsonite-ot és nem tudtam használni, mert hiába volt két ágú, túl duci volt. Úgyhogy arra figyeljetek, hogy vékony kétágú legyen.

2013. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]



Ezt egyébként olvastátok? Mondjuk ha ma este indultok, akkor valószínűleg nem.


Lehet, hogy nem lesz már hova érnetek. :S

2013. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írj majd, hogy mi lett az úttal, mert én kaptam infókat ismerősöm által és minden le lett gyalázva a vihar által. :S


Rossz látni a képeket, ahol nemrégiben jártunk, hogy a vihar hogy megtépázta.

2013. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!