Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » (Foleg) Amerikaban (de barhol...

(Foleg) Amerikaban (de barhol mashol is) dolgozo/dolgozott au pairek! Menjek Amerikaba vagy maradjak Nemetorszagban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h most Nemetorszagban vagyok au pair, de a csalad felmondott, mert nincs penz au pairt fizetni. Szal van ket hetem, h masik csaladot talaljak. Vegulis mar van par lehetoseg itt, Nemetorszagban. De most kaptam egy levelet egy amerikai csaladtol is. Brooklynban elnek, ket gyerek van (fiu 8.5, lany 7). Heti 200, havi 1800 dollart kapnek. (Ez egyebkent letezik??) Amerikaba kimenni eleg rizikos lenne, de hat az megiscsak Amerika! Ossze tudnam szedni 2 het alatt azokat a dolgokat, amik kintre kellenek (vizum, repjegy stb), vagy maradjak Nemetorszagnal (vagy Europaban)? Megeri feladni a majdnem biztos itteni csaladot, azert, h a nagy USA-ba menjek? Ti mit gondoltok?
2009. nov. 16. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért itt Németországban mennyit keresnél havonta? Kevesebbet? Ha igen , sokkal ,akkor menj ki szerintem , de ha csak elenyészö a különbség akkor inkább maradj a "közelben" szerintem.
2009. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha Németországban rendesen megfizetnek, akkor szerintem maradj.

Lesz még lehetőséged kimenni Amerikába.

itt nézz körül: www.aupairkft.hu

2009. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazabol itt fix fizetese van az au paireknek, 260 euro. Ami kb semmi. Ezert tartom olyan soknak azt az 1800 dollart...
2009. nov. 16. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Heti 200 havi 1800? Ez hogy jott ki?

Egyebkent lehetseges annyit keresni au pairkent, de ket het alatt nem biztos ,hogy kapsz papirokat kijutni.Meg ilyenkor a legdragabb a repulojegy is. Foleg,ha azonnal kell. Kerj kis idot, es utanna menjel. Nemetorszag az azert nem Amerika.

2009. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1800 dollár?

Szerintem vagy elírták vagy félre nézted.

1800 dollár kb 300ezer forint.

Vagy átverés vagy (dollár)milliomos család.

2009. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En a helyedben nem sietnem el a dolgot, nehogy a vegen ket pad koze essek! Se Nemeto., se Amerika!

Most menjel el az uj nemet csaladodhoz, es amikor ott vagy biztonsagban, keressel egy supi ki amerikai csaladot, kezdd el intezni a kimeneshez szukseges papirokat. Abban biztos vagyok, hogy ket het nem lesz ra eleg, tehat ezert mindenkepp most maradjal!!!

De mindenkepp menjel majd ki Amerikaba is, most megtanulsz nemetul aztan kint meg angolul, ez supi lehetoseg!!!

2009. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!