Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nektek melyik az 'álomországot...

Nektek melyik az 'álomországotok'? Hova mennétek el? És miért?

Figyelt kérdés

ne értsétek félre, nem kitalált ország, hanem pl.:Franciaország,Olaszország stb.

és miért? mi fogott meg benne?

ez most érdekel.:)



2013. nov. 10. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Szia!Nekem sok kedvenc országom van.Ezért földrészenként haladok majd:)


EURÓPA:AUSZTRIA,DÁNIA,SVÁJC,SVÉDORSZÁG,

AMERIKA:ARGENTINA,KANADA,

AFRIKA:NINCS

ÁZSIA:TALÁN OROSZORSZÁG

AUSZTRÁLIA ÉS ÓCEÁNIA:ÚJ-ZÉLAND,AUSZTRÁLIA,

Gondolom látszik de nekem a 2hideg" országok a kedvenceim.

2013. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Japán
2013. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 piriiiiii ***** válasza:
100%

Oroszország (a hatalmas kultúra, az építészet miatt).

Norvégia (a természet miatt, a sok zöld miatt).

Afrika szinte bármely része, Dél-Amerika, Ausztrália (a tájak, az állatok, a tengerek miatt).

Erdély (szerintem nem kell megmagyarázni, annak főleg nem, aki már járt ott).

Hát meg az Antarktiszra is kíváncsi volnék, mert az olyan más.

2013. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
mert Japán az animek országa.
2013. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem is egyik személyes kedvencem Japán. :) Már em CSAK az animék miatt(azokat is szeretem) de a kultúra, az emberek, a szokások.. szerintem nagyon érdekes. Tervezek is a jövőben egy Japán 'kiruccanást' .^^
2013. nov. 10. 16:41
 6/14 anonim válasza:
100%
Norvégia, mert olyan szép, és békésnek tűnik :)
2013. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem elsosorban azok az orszagok tetszenek ahol az emberek nem mas dolgaval torodnek,hanem a sajatjukkal!Es ahol mindenki a sajat dolgahoz ert a legjobban nem a masehoz... itt szerbiaban es Magyarorszagon is eszreveheto ez a jelenseg mikor beszelsz valakivel hogy az illeto szamara mindenki mas hulye de o viszont pontossan tudja mi kell az adott orszagnak,es bezzeg ha o lenne az allamelnok vagy penzugy-egeszsegugy-oktatasi miniszter egybol felviragozna az orszag!! Mindenki jobb politikus az elnoknel,jobb rendor a rendornel,jobb orvos az orvosnal stb.. Vagy pl az allando gyulolkodes,utaljuk a: melegeket,ciganyokat,az allamelnokot,a kinaiakat,a taxisoforoket,a szerbeket,a pirezeket...bakker van egyaltalan valaki aki jo nekunk?? Soforkodtem par evet,s ahol legkevesbe ereztem ezeket a -szamomra zavaro- emberi tulajdonsagokat azok az eszak europai orszagok oda koltoznek szivesen.Vagy pl Japan nekem is bejon-bar ott soha nem voltam...
2013. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Legszívesebb svájci lennék, de német anyanyelvű nem szívesen. De mint ország, tökéletes lenne...

Ezen kívül Oroszország, mert imádom az orosz nyelvet.

2013. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Üzbegisztán/Kazahsztán (onnan jöttek a magyarok ha minden igaz, és nagyon érdekes helynek tűnnek), Japán, Norvégia, USA
2013. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pár órája olvastam Ausztráliáról és hát rohadul elmennék oda...
2013. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!