Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wellness szállodába reggelizni...

Wellness szállodába reggelizni milyen ruhában mentek, mennétek?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert többször voltunk már wellnesselni különböző szállodákban és reggelizni általában melegítőben mentünk! Természetesen tiszta, minőségi melegítőre gondolok! Most ismét megyünk egy szállodába, ahol odaírták a foglalási igazoláshoz, hogy reggelinél és a vacsoránál a szálloda színvonalának megfelelően jelenjünk meg!

Elgondolkodtam,hogy az oké, hogy vacsorára nem melegítőben megyünk, sosem szoktunk, de reggelihez nem igazán látom,hogy miért kellene akár farmert húzni!

Nem tudom,hogy erre gondoltak-e, azért is kérdezem,hogy szerintetek illik-e reggelihez melegítőben lemenni?


2013. okt. 7. 18:24
 1/4 anonim válasza:
91%
Ilyenkor általában arra céloznak finoman, hogy ne lógó f.a.s.s.z.a.l menjen le kajálni a kedves szállólakó. Nyugodtan lemehetsz melegítőben reggelizni továbbra is.
2013. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)) Ezen jót nevettem, köszi! Igen, én is úgy gondolom,hogy egy normális, minőségi melegítő bőven jó egy reggelihez! :)
2013. okt. 7. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok melegítős, nincs is, de semmi kivetnivaló nincs abban, ha rendes melegítőben mész reggelizni.
2013. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Örülök, hogy nevettél, de nem viccből írtam, sajna tényleg így van. Valószínűleg van ezzel rossz tapasztalatuk, azért írták oda. Jó szórakozást, pihenést!! :D
2013. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!