Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Félek tőle egy kicsit. Szerint...

Félek tőle egy kicsit. Szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés
Megyek külföldre egyedül egy hétre és egy kicsit félek hogy rossz lesz egyedül,unalmas lesz vagy valami.Ti utaztatok már egyedül?Nem volt rossz?
2013. nov. 24. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem utaztam még egyedül, de szerintem nagyon izgi lehet, hogy alakult így, hogy egyedül mész? Szerintem, ha jó helyre mész nem uncsi, nagyon jó alkalom arra, hogy valóban kikapcsolódj és átgondolj minden fontos dolgot az életedben, közben meg csak kalandozgatsz, vagy akár ismerkedsz is szabadon :)
2013. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy alakult így? *
2013. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én több mint hét éve járom egyedül a világot, megállapodtam Kanadában de voltam én szinte mindenütt. Jó dolog egyedül utazni, nem unalmas :D
2013. nov. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha lány vagy,megyek veled :D egyébként énis imádok világot látni,elég jó "buli" és igazából én annak örülök,ha mennem kell valahová :) nagyon sok ismerősömet ilyen utakon ismertem meg. nem kell félni tőle :) tanulj meg piát rendelni azon a nyelven ahová mész,és ha unatkozol,még mindíg ott a kocsma lehetőséged,ami valljuk be komolyabb szinvonallal bír külföldön,mint itthon,és ott lehet ismerkedni :)
2013. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!