Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba megyünk busszal,...

Görögországba megyünk busszal, de kicsit félek a hosszú úttól:S Nagyon szenvedős? Megéri a kényelmetlenséget?

Figyelt kérdés
Sajnos csak utazási gyógyszerrel bírom a buszt,de olvasni még így se tudok rajta,szóval a könyv,újság,rejtvényfejtés kizárva,mint unaloműző.Bírható az a húszon vhány óra ezek nélkül is?A tapasztalataitokra vagyok kíváncsi!Köszi!:)
2011. febr. 6. 11:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán. Mi kb. 18 óra alatt értünk le (persze nem mindegy, hová mentek), az eleje még jó volt, beszélgettünk, néztük az utat, ilyesmivel el lehet tölteni az időt, utána volt egy szenvedős időszak, amikor azt hittem, megbolondulok, de aztán elaludtam és onnantól jó volt, bár nem túl kényelmes buszban aludni. Dél körül, vagy kicsivel később indultunk, este kilenckor már aludtam, másnap reggel arra ébredtem, hogy megérkeztünk :)

Szóval szerintem ne aggódj, próbáld meg úgy időzíteni az alvásod, hogy az út nagyját átaludd, akkor nem lesz semmi gond, a fennmaradó pár óra meg kibírható.

2011. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm ment busszal Görögországba és azt mondta mar majdnem öngyilkos lett mireodaeertek végre....
2011. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal hordozható CD lejátszót, nézzél filmeket, vagy hallgass zenét.
2011. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
csk repcsivel utazok
2011. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én többször is voltam már busszal (olasszo., Spanyolo.) nem a legkényelmesebb, de simán kibírható! A pihenőkön mindig alaposan nyújtóztasd ki magad, és tényleg hallgass zenét, beszélgessetek, hogy hamar menjen az idő. Görögország megéri, hidd el!:)

Megkérdezhetem, mi az az utazási gyógyszer?

2011. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
jav.: Olaszo.
2011. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

az mp3 lejátszóm tuti nem hagyom itthon!:)


Daedalon tablettát veszek be a hosszabb utazások alkalmával,ettől bágyadt és kissé álmos leszek,de nem alszok el tőle,pedig az lenne a legjobb:)

2011. febr. 6. 12:25
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Én is voltam görögben busszal kb.20 óra volt az út.2-kor indultunk és estig tök jó mindig,beszélgetés kártya stb.Jött az éjjel és mindenki aludt csak én nem..Elég rossz volt az út,de megérte mert fantasztikus volt..Egyébként hova utazol ? :)
2011. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A kártya jó ötlet,köszi!:)

Kefalóniára megyünk.


Én busszal Olaszországba utaztam,de az nem volt ilyen hosszú,mondhatni könnyen elment az idő,éjszaka még egy kicsit aludtam is,de visszafelé borzalmas volt,h mindenki holt fáradtan kidőlt,én meg egyedül nézelődtem kifelé az ablakon:/ remélem most más lesz:)

2011. febr. 6. 12:36
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én Paráliára utazom nyáron,az Apollon travellel.Te melyik irodával ?
2011. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!