Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ez mennyire ciki? Ti csinálnát...

Ez mennyire ciki? Ti csinálnátok ezt?

Figyelt kérdés
Ha egyedül mentek külföldre,megkérnétek valakit hogy csináljon képet rólatok pl egy nevezetesség előtt?
2013. nov. 27. 15:29
 1/7 DamonLover válasza:

Persze! Szerintem egyáltalán nem ciki. :)

Nekem volt hasonló helyzetem, csak akkor engem kértek meg, hogy fotózzak. Az illető sem érezte cikinek.

2013. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 intrepid ***** válasza:
Nagyon nézd meg kit kérsz meg, jó sok fényképezővel elszaladó történetet hallottam.
2013. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Londonban elek, nyáron napi szinten nyomtak a kezembe fényképezőket, Iphonokat, táblagépeket, hogy fényképezzem le őket. Olyan százezres gépek voltak néha a kezembe...

Egyébként nem ciki, mi férjemmel sokat járunk kirándulni és sokszor szólítunk le valakit, hogy csináljon rólunk képet.

2013. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki. Teljesen normális dolog. Mondjuk én fényképezővel elszaladós dolgot még csak filmben láttam, senki nem mesélt még ilyet, de azért tényleg meg kell nézni, kit kérsz meg.
2013. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam ilyet kérni de engem sokszor kértek már meg. Semmi probléma ezzel és sose szaladtam el a gépekkel.

:-D


Amúgy ha már szaladás: kérj meg olyat aki lassabb nálad :-P és lehetőleg feltűnően turista ő is. Pl kínai mindenhol ott van. Igen kicsi az esélye, hogy egy kínai turistát pont a te fényképezőgéped hoz lázba.

2013. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, teljesen normális dolog. Én is kértem már meg embereket, engem is sokszor megkértek.


Arra figyelj, hogy kit kérsz meg. Bicajos, gördeszkás srácot nem intenék le, de babakocsis anyukát, kisgyerekes családot simán. Vagy ha látsz hasonló turistákat, akik szintén fényképezkednek.

2013. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenhol teljesen természetes dolog, egyáltalán nem jutna eszembe, hogy ciki. Sőt, sokszor akit megkérek, cserébe ő is kér képet magáról :)
2013. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!