Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazásaim során szeretnék...

Utazásaim során szeretnék forgatni, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szeretem a különleges ételeket, ezért szakácsnak tanultam, majd elvégeztem az egyetemen a turizmus-vendéglátás szakot (nyáron diplomáztam). Januárban indulunk barátnőmmel egy több éves utazásra, amelynek célja kipróbálni különböző országok különleges és nemzeti ételeit, közben szeretnénk felvételt készíteni róla, amit facebook-on, twitteren és youtube-on megosztanánk napi-heti szinten. Az utazás során nem szállodákban szeretnénk megszállni hanem helyi embereknél, beszélgetni, megkérni őket hogy meséljenek a helyi szokásokról és ételekről, együtt főzni velük és ezeket videóra venni, majd ezeket a videókat olyan félórás filmekre összevágni.

Véleményeket, tapasztalatokat várok olyanoktól akik már csináltak hasonlót és tudnak tanácsot, segitséget adni ez ügyben.


2013. nov. 28. 11:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!