Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki?

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akivel elég jó baráti kapcsolatom van és ha külföldre megyek nyaralni, akkor hagyok itthon neki pénzt, hogy ha bármi baj van külföldön, akkor utánam tudja küldeni a többit. Pár kolléga erre rájött és ők ezt cikinek tartják, hogy paranoiás vagyok ezzel. Persze ha haza jöttem és nem volt gond, akkor visszaadja.
2013. dec. 3. 05:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha te így jobban érzed magad, hogy be vagy biztosítva akkor mit foglalkozol másokkal? Én személy szerint nem csináltam ilyet, mert bank a világon mindenhol van, és ha el is hagynám az útlevelemet, pénztárcámat, az útlevél másolattal tudom mindig igazolni magam. Szállodában mindig lefénymásolják az útlevelet. (legalábbis az elmúlt 15 évben bárhová is utaztam (ami évente 2x előfordult) mindig lefénymásolták.

De ha mégsem, akkor otthon van testvérem, családom aki rögtön segítene.

De ha te úgy érzed hogy a kollégád erre a feladatra jó, akkor ne foglalkozz azzal hogy ki mit gondol erről.

2013. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmes ötlet, igy több biztonságod van és nem kell olyan kérdést kíírnod onnan, hogy "hogy jöjjek vissza, nincs egy fillérem sem, és nem is tud senki kölcsönözni". (Mert már volt ilyen itt is)


Viszont az nem világos, hogy ezt HONNAN tudták meg a többiek?

2013. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen CIKI!többet ne tedd ezt.
2013. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az erdekes, hogy erről hogy tudhat a tobbi kolléga..... Mellesleg en nem bíznam senkire, inkabb elküldeném magamnak Western Unionon keresztül. Azt fel tudom venni bárhol, bármikor, ha kell, ha nem kell, akkor meg amikor vissza értem.
2013. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, inkább bölcs előrelátást sugall. Az más kérdés, hogy miért is tud erről a többi munkatársad?
2013. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyszer beszéltünk erről amikor mind a ketten pihentünk és egy másik kolléga meghallotta és futótűzként terjedt
2013. dec. 3. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
A kollégáidat minősíti ha ezt cikinek találják. Ha téged ez megnyugtat, miért ne kérhetnéd meg a barátod erre? Ne foglalkozz velük.
2013. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!