Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerinted ha a béreket nem...

Szerinted ha a béreket nem nézzük hol a legjobb Európában, vagy a világon lakni és miért és hány országban jártál már?

Figyelt kérdés
Fejtsd ki részletesen és hogy mik számodra a fontos szempontok.
2013. dec. 23. 03:52
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Fejtsd ki részletesen? Ez valami házifeladat? Na mindegy. Ez a kérdés rám van szabva mert én az Interneten keresztül dolgozom és laktam az USÁ-ban, Európában mindenfelé, Izraelben, Kanadában telepedtem le. Miért Vancouver? Egy észak-amerikai nagyváros annak minden kényelmével. Jó tömegközlekedés. Mindenki bevándorló, egyszerűbb beilleszkedni. Szép zöld mindenféle, sok park, erdő. Ennél nincs jobb.
2013. dec. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig 40 országban jártam. Ha a béreket nem nézzük, akkor nálam az első helyen egyértelműen Grúzia van. Hogy miért? Csodálatos tájak, nagyon kedves emberek, nekem bejön a grúz konyha, a tömegközlekedés is rendben van, az éghajlat is jó (Batumi, a tengerparton már szubtrópusi éghajlattal rendelkezik), gazdag kultúra és történelem, röviden nagyjából ezek. Második helyen Oroszország van, egyszerűen azért, mert olyan hatalmas ország, olyan sok látnivalóval, hogy csak akkor lenne esélyem valamennyire bejárni az egész országot, ha ott laknék.
2013. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Lengyelország és Oroszország a kedvencem.
2013. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oroszország nem veszélyes? Ha mondjuk csak nézelődsz akkor biztos oké, de mivan ha mondjuk kilépsz a turistazónából és mondjuk jó állásba, vagy csajozni, vagy éjszaka kimész, vagy ha konfliktus van?
2013. dec. 24. 06:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden országnak vannak veszélyes részei, ez Oroszországban sincs másképp. De én eddig 40 országban voltam, köztük például Oroszországban, Ukrajnában, Tádzsikisztánban, Iránban és Irakban (ez utóbbiban is turistaként nem olyan régen). Eddig mindössze két helyen nem mertem éjszaka kimenni az utcára, ezek Brüsszel és Párizs voltak, és azt hiszem ez sokat elmond.
2013. dec. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, nyugodj meg. Éltem kint Jekatyerinburgban és azt kell mondanom, hogy még Budapestnél is biztonságosabb város. A rendőrök nagyon kemények, ha az utcán randalírozik valaki, nem bánnak vele kesztyűs kézzel, legalább 1 hét büntetést szabnak ki neki a börtönben. Sokkal összetartóbbak is az emberek, közvetlenebbek egymással. Teljesen más a mentalitásuk. Az emberek nagy része ilyen. Van néhány elég bunkó, nagyképű ember, velük nem kell foglalkozni. Vannak nagy bűnbandák is (maffia), de ha nem kerülsz velük konfliktusba, békén hagynak. Tehát az átlagembert nem érinti. A sok autós videó is csak azért van, mert mindenhol kamerákat szerelnek fel. Egyébként úgy vezetnek, mint mi. Biztosíthatlak, hogy az USA sem sokkal jobb. Szerintem gyönyörű ország, minden megtalálható benne: hegyek, síkságok, erdők, puszták, tengerpartok, mediterrán, sarkvidék. A nagyvárosok elég fejlettek, én itt voltam: https://www.youtube.com/watch?v=Js0a69rIeqA
2013. dec. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!