Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Plitvicei-tavaknál naponta...

KryssTina kérdése:

A Plitvicei-tavaknál naponta kell belépőt venni, vagy egy hetes is van és lehet-e fürödni ott strandon, vagy a közelben?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

Plitvicei Nemzeti Parkban (ahol a tavak és a vízesések vannak) szigorúan tilos fürödni. Ha a fürdőzésre vágysz, akkor javaslom (habár még ott nem voltam) a KRKA nemzeti parkot.

Fürdőzni a környéken lehet. Kb. 75 km-re északra Karlovac és Ogulin között a folyóban. Amikor vonattal utaztam Zágrábból Splitbe láttam fürdőzőket. A víz kristálytiszta és kék színű volt.

Egyébként Plitvicétől délre kb. 130 km-re található Zadar, ami már gyönyörű tengerparti város. Sőt, ha az 1-es főúton továbbmész kb. 230 km-re van Split ami szintén zseniális és homokos partszakaszt találsz. (1 sz. főút: Zagreb-Plitvice-Knin-Split)

Javaslom nézegesd a következő honlapokat, szerintem hasznos információkat tudsz szerezni:

[link]

[link]

[link]

JÓ UTAT!

2014. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!