Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Sok vizet iszok, minimum 2...

Sok vizet iszok, minimum 2 litert naponta, viszont mit csináljak, ha utazom, és ez miatt nem mehetek el mindig wc-re?

Figyelt kérdés
Ha meg keveset iszok,akkor nem érzem magam olyan jól...Ti ezt hogy csináljátok?
2008. nov. 3. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Benzinkutakon, gyorséttermekben, ilyesmi helyeken általában van wc, néhol egész tiszta. Meg menj el indulás előtt pisilni.
2008. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam csinálni,csak az a baj,hogy előbb el kelene mennem. Pl.hosszabb buszutakon csak 2-3 órás út után lehet elmenni...
2008. nov. 3. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
próbálkozz a rágóval vagy valami gumicukor, hasonlók csak ne csokit így beindul a nyáltermelés és nem érzed a szomjúságot
2008. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

vagy gyúrjál húgyhólyagra

komolyan mondtam igyál sokat mikor otthon vagy és próbáld minnél tovább visszatartani

2008. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez az utolsó tipp tényleg hatásos lehet?
2008. nov. 3. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én azt hallottam, hogy ha pisilned kell és sokáig visszatartod, az nem tesz jót. Nem tudom mennyire lehet jó, amit az utolsó válaszoló írt.
2008. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem az nem normális dolog, hogy 2-3 órát nem bírsz ki pisilés nélkül. Ennek vagy szervi, vagy pszichológiai oka van szerintem. Egy felnőtt embernek ennyit símán ki kell bírnia.
2008. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Ismerem a problémát, én magam is törpevízmű vagyok, nekem az vált be, hogy ha olyan helyre megyek, ahol hosszabb ideig nem jutok wc-re, akkor kortyonként iszogatom a vizet, nem egyszerre sokat, és akkor nem kell tőle nemsokára pisilnem.
2008. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én azt szoktam csinálni hosszú utak, előtt h otthon nem nagyon iszom mielött elindulok, de pisilni elmegyek. aztán még mielött elindul a vonat vagy a busz megint elmegyek és ilyenkor nem nagyon szokott kelleni pisilni az úton.
2008. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!