Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy juthatnék el ill. be...

Hogy juthatnék el ill. be Pripyat-ba és Csernobil-ba?

Figyelt kérdés

Persze hivatalosan és a kellő óvintézkedéseket megtéve?

Kihez ill. melyik hivatalhoz kell ez ügyben fordulni?

Civil ember is bejuthat?

Lehet, hogy komolytalannak tűnik a kérdés de én szeretném megnézni a saját szememmel.


2009. dec. 7. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
2009. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha jól tudom Vujity Tvrtko is volt Pripjaty-ban, úgy hogy szerintem biztos, h civil ember is mehet, ha vállalja, de azt hiszem csak 20 percet maradhatott a sugárzás miatt, úgy hogy túl hosszú élménytúrára sztem ne számíts.

Am én is szívesen megnézném, biztos nagyon érdekes!!

2009. dec. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a terveim között szerepel, keress rá gugliban, van valamilyen utazási iroda vagy iylesmi MO-n amivel ki lehet menni ha jól emléxek 30K körüli összegért. Persze a turisták kapnak rendes vezetőket dózismérővel, és elcsatangolni sem lehet. így rengetegen kijutnak más országokból is oda. Valós a dolog.
2009. dec. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

jaj, de jó, én is szeretnék menni!

ha valaki rábukkan arra az utazási irodára, amelyik ezzel foglalkozik, légyszi, linkelje be!

2009. dec. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kéne ez a magyar utazási iroda, ha valaki belinkelné, nagyon hálás lennék!
2009. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
utazási iroda oda vagy nincs, vagy teljesen felesleges. Alaphelyzetben olcsó megközelíteni, és sofőrt kell fogni. A hivatalos papírokkal nem kell foglalkozni, be kell menni, vagy lefizetni esetleg az őrséget, ha van még. Nemrég néztem a guglin, ma már csak egyes területeken (vörös erdő) lépi át _időnként_ a megengedett határértéket a sugárzás mennyisége.
2009. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

itt a link, ök többségében volt pripyati lakosok akik teljesen legális, biztonságos utakat terveznek a zónába:

[link]

2009. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
köszi! :)
2009. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Na, Trutykó népbutítása ide is elért?! Én májusban több, mint 10 órát töltöttem a zónában!


A zónaigazgatással kell felvenni a kapcsolatot (Chernobyl Inter Inform néven lehet megtalálni a neten). Velük érdemes egyezkedni, mert az utazási irodák árainak töredékéért lehet kijutni oda, akár három napra is.

2011. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!