Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van az iskolánkban egy lehetős...

Van az iskolánkban egy lehetőség miszerint, egy évre ki lehet menni Németországba tanulni (angolul). összesen 2 gyerek mehet az évfolyamról. Nagyon szeretném megpályázni de szörnyen rossz az angolom. Lent!?

Figyelt kérdés

Hogy lehet gyorsan fejleszteni? Lehetséges egyáltalán ilyen rövid idő alatt?

Jövőre leszek elég idős (16 éves) a pályázáshoz. Akármi érdekel ami nem vesz igénybe sok pénzt. időt rááldozok amennyit kell. tudom odakint sokat fejlődne, de alapból kel egy szint vagy nem pályázhatok. Milyen szakirodalmat ajánlotok? neten oldalak? tudom hülyén hangzik de nincs valami mesefilm sorozat vagy egyszerű nyelvű szit.kom sorozat fent a neten angolul angol felirattal? a komolyabb film/sorozat nekem még túl erős, de valahol el kell kezdeni.



2014. febr. 13. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
skypeos angol orákat, eredeti angol tanártol (nem pedig himi-humi magyar angol tanároktol... )
2014. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Használd az Oxford Angol Nyelvtant ill én is szívesen beszélgetek vele angolul :) Teljesen kezdőknek ajánlom A little princess (A kis hercegnő) című könyvet, amit a könyvtárban az idegen nyelvi szekciónál találsz meg. Newten az 5 perc angolt tudom ajánlani, ezt pedig szókincsfejlesztőnek [link]
2014. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért!
2014. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket :)
2014. febr. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!