Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan elvetemült pesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan elvetemült pesti csaj, aki már annyira egyedül érzi magát hogy egyedül is elmegy kirándulni. Fürcsizni. Stb?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért meg akarod erőszakolni az erdőben vagy mi?:D
2013. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen , de én nem pesti vagyok :D
2013. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem..hanem énis már gondolkodtam hogy egyedül megyek:))
2013. jún. 20. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En meg nyaralni is voltam egyedul, eletem egyik legjobb nyaralasa lett. Semmi gaz nincs benne, igy a legkonnyebb uj embereket megismerni, mivel nem foglalnak le a mar ismert baratok.
2013. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is teljesen egyedül, akkor barátnőkkel, de igen, már volt ilyen :)
2013. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én jóformán egyedül vagyok nincsenek barátnőim így igen elmegyek egyedül pl moziba, de már gondolkodtam azon,hogy kirándulni is elmegyek egyedül.
2013. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább egyedül mint veled
2015. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Amikor nem volt párom, lazán jártam egyedül moziba, színházba, koncertre. Nincs semmi gáz benne. Csak azt nem szabad hinni, hogy egy lány, aki egy ilyen helyen egyedül van, azért van, mert mindenképpen pasit akar fogni.
2016. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!