Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Osztrák melóhelyről lopták el...

Osztrák melóhelyről lopták el a forgalmim, jogsim. Feljelentés megvolt. Hogy pótolom otthon ezeket úgy, hogy 3 napon belül vissza kell jönnöm? Ideiglenes papírral elvileg nem utazhatok vissza.

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs határellenőrzés, így nagy valószínűséggel senki nem fog megállítani. Ha persze egy sima közúti ellenőrzésbe csöppensz és nem lesz nálad semmi papír, jogosítvány nélkül vezetsz, akkor megbüntethetnek.
2014. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En mikor kint dolgoztam evente kb 1x igazoltattak az osztrak rendorok, szoval szerintem siman bevallalhato ideiglenes papirokkal is.
2014. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A rendőrségen kaptam egy papírt, ami egy hónapig feljogosít rá, hogy vezessek, magyarán "kaptam jogsit" . Viszont ez a papír az autónak csak egy hétre adott forgalmit, ami viszont már jócskán lejárt. Magyarán, jogsim van, forgalmim nincs.
2014. márc. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!