Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olcsó, szép tengerparti...

Olcsó, szép tengerparti nyaralás, ami nem Görögország/Törökország/Bulgária?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresünk, ami látványban gazdag, tengerparton van és ha nem kell otthagyni egy ház árát egy hétre, az se hátrány. :) Nem feltétlen kell, hogy népszerű legyen, nem vonz a hatalmas tömeg. Van ötletetek?

2014. márc. 20. 07:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Horvátország, Montenegro (már mostanában kezd drágulni), Bulgária (szintén..).

Nyugatabbra egy nagyságrenddel általában drágább a nyaralás, de okos szervezéssel, rugalmassággal nagyon sokat lehet spórolni. Az se mindegy, hogy hotel, apartman vagy kemping.

2014. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Albánia vajon milyen? :)
2014. márc. 20. 11:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Mostanában egyre jobban kezdik megismerni. 2012-ben az év "felfedezettje" volt a nyugati (talán német) utazási irodáknak. A tengerpart pl. Durres állítólag vállalható..
2014. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
...bár a látványban gazdag, ott nemtom milyen lehet.
2014. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És Spanyolország vagy Dánia, esetleg Lengyelország ezek nagyon drágák? Gondolom, Lengyelország közülük a legolcsóbb. Szépségre valszeg nem lehet gond.
2014. márc. 20. 13:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Spanyolország olcsóbb mint Olaszország és Franciaország. Nagyon szép tengerpartjuk van, ám a frekventált helyek azért ott sem olcsóak.

Lengyelországnak vannak szép tengerparti szakaszaik, ha nem zavar, hogy a Balti-tenger pár fokkal hidegebb mint a Földközi. Hel a legforgalmasabb nyári nyaralóhelyük.

....

De ha már Spanyolország szóbakerült, akkor talán még Portugália, főleg Algarve és Portimao környéke...

2014. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is hallottam, hogy Albániát sokan dicsérik. Én egyszer elmennék oda.

Montenegró pedig nagyon szép és Horvátországhoz képest még mindig nagyon olcsó. Esetleg még Románia, ami nem került szóba. Eléggé hasonlít Bulgáriához, bár sztem eléggé lepukkant, nincs annyira kiépülve, meg hát a románok nem épp az igényességükről híresek...

2014. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

11:40


"...bár a látványban gazdag, ott nemtom milyen lehet."



Bocs, de ezen röhögünk már egy órája!

2014. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyiptom
2014. márc. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

En epp Maltara tervezek menni, a repullo sem draga (Ryanair) es a szallas is turheto. Sok ismeros volt mar mindenki agyon dicserte es tenyleg szep. A roman tegnerpartot felejtsd el, nem egyszer jartam ott, igenytelen, koszos, a homok tele napraforgo hejjal, cigicsikkel es egyeb szemettel. Ja es meg draga is ahhoz kepest, hogy alig nyujt valamit.

Tavaly Horvatorszagban voltam, az is szep meg meg valamikor Egyiptomban de most oda nem tanacsos menni.

2014. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!