Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kos szigetére szeretnénk...

Kos szigetére szeretnénk utazni, viszont repülőút nélkül. Tudnátok valami megoldást?

Figyelt kérdés

Tehát pl. kocsival vagy busszal a tengerpartig, onnan pedig hajóval. Görög szigetként van említve, viszont ahogy nézegettem a térképet, mintha Törökországhoz közelebb lenne, de lehet, hogy teljesen hülyeséget írok...

Honnan érdemes mennünk? Görögországból, és utána hajóval, vagy Törökországból?

Illetve meg tudnátok írni azt a várost, ahová érkezzünk és kezdjük a hajóutat?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!


2012. febr. 14. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pireuszból minden görög szigetre megy hajó..
2012. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írta, Pireus-ból el lehet jutni komppal, viszont a komp ilyen távolra már drága. És igen, jól láttad hogy Törökországhoz közelebb van, tehát ha TO-ból mentek komppal akkor Bodrum-ig le kell mennetek ami egy nagy kerülő a szárazföldön. Azt nem tudom hogy melyik lenne olcsóbb viszont a hosszú komp út egy nagy élmény! Lehet hogy több idő, meg lassabb is mint az autó, de a kompon lehet aludni, napozni, olvasni, sétálgatni... Számolgassatok utána! :)
2012. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

Ha Görögbe megyünk kocsval, akkor kb. 1500 km, viszont Törökországig 2500. Ilyen szempontból érdemesebb G. felől menni.

A komp és a hajó kb. mennyi idő?

2012. febr. 17. 03:54
 4/5 anonim ***** válasza:

erre már én se tudom a választ, de rágugliztam neked :)

a google azt mondja hogy körülbelül 10 óra :)

(#2 voltam)

2012. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Atyaúúúúúúristen, mire vállalkoztam... :)

Köszike :-)

2012. febr. 18. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!