Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik volt a legdurvább...

Melyik volt a legdurvább repülőutad, és miért?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 03:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
...hát amikor lezuhantunk.
2014. márc. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2008 március Boston-New York (azért nem vonat mert csatlakozásom volt úgy is), hurrikán miatt törölték a későbbi járatokat, a miémk megpróbált leszállni a JFK-n ... és megszakította a leszállást és egy másik reptérre mentünk. Na, az a megszakított leszállás az vicces volt, képzelheted.
2014. márc. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12-szer repültem, szerencsére még nem volt igazából durva repülőutam. Ha egyet nagyon ki kéne választani, akkor egy Göteborg-Budapest út volt a legdurvább, mert a légörvények kicsit folyton dobálták a gépet, de ez se volt vészes.
2014. márc. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Madrid-Alicante. Kisebb gép volt,olyan rozogábbnak tűnt,és hangosabbnak. De nem volt vészes egyeltalán,csak ilyesztőbb a másik után(Bp-Madrid )
2014. márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Budapest - Amszterdam. A gép mar süllyedt egy ideje a landolás hoz, amikor hirtelen meredeken megemelte a pilóta. Valami gond volt a leszálló pályával igy tenni kellett egy kört. Amúgy is rosszul vagyok fel es leszálláskor, igy teljesen ki készültem.
2014. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Aucklandból repültem vissza, a gép 23.59 indult előtte a tengerparton voltunk, szörföztunk. Kb. mindenem fájt estére plusz a fülem tele volt vízzel. Az első út alatt percet nem aludtam a fülem miatt. Hongkongban vettem gyógyszert rá, de aludni nem tudtam. Akkor már 34 órát nem aludtam. Gondoltam majd a második gépen. Ott rossz volt a kaja többen hasmenést kaptunk. Baromi rosszul voltam szabad wc meg sehol. Végül átvittek az első osztály klotyiba, ha nem vittek volna tuti bemegy.. Amikor megérkeztem Frankfurtba már minden bajom volt közel két napja nem aludtam gyenge voltam enni, inni nem mertem. Emlékszem úgy éreztem mozog alattam a föld és mintha folyamatosan gödörbe léptem volna. Frankfurtban átrakták a kapunkat, majdnem lekéstük. Frankfurtból végig aludtam meg amikor hazaértem legalább egy napig aludtam :)

Magával géppel párszor volt gond, egyszer már gurultunk amikor visszahívták a gépet (végül cserelték). Egyszer pedig nagy széllben a pilota bemondta, hogy kapaszkodjanak ez húzos leszállás lesz.

2014. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is egy átstartolás volt a legizgalmasabb.
2014. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Budapest felé már ereszkedett egy Ryanair gép (elég rossz idő volt, de nem volt különösebb turbulencia), amikor kb. mellettünk hatalmas robbanást hallottunk és elkezdte magát durván dobálni a gép, azt hittem, hogy na, akkor itt lezuhanunk. Végül nyugi lett és rendesen leszállltunk, de nagyon megijedtem, többen körülöttünk sikoltoztak.

Leszálláskor megkérdeztem a légikísérőket, hogy tényleg belénkcsapott egy villám? És azt mondták igen, néha előfordul. brrr..

2014. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
London-New York. Idióták ültek mellettem. Büdös dagadt pasas mögöttem, aki ráadásul folyton röfögött, négy gyerekes család a hisztérikus anyukával előttem, a gyerekek 2-7 év közöttiek és permanensen visítottak, a légiutas-kísérők 5 percenként szóltak rájuk. Mellettem egy nyugdíjas amerikai nő, akinek be nem állt a szája. Mindezt egy fél napon át. Mikor leszálltam úgy éreztem, hogy újjászületek, de az öröm nem tartott sokáig, mert a sokgyerekes család jött Vancouverbe és mit ad isten megint a környezetemben voltak. Kajával dobálták az anyjukat meg kiabáltak. Isteni volt egy napot velük utazni :)
2014. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Detroit-New Orleans, a repülőnek leállt az egyik hajtóműve emelkedés közben, gyakorlatilag vitorlázva ereszkedtünk vissza a detroiti reptérre... hát nem voltam nyugodt, és nemcsak én...
2014. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!