Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ettől fogtok rendesen kiakadni...

Ettől fogtok rendesen kiakadni! :D Valaki volt már úgy hotel-mentes tengerparti utazásokon autóval, hogy a tengerben fürdött szappannal?! :DD

Figyelt kérdés
Nem vett/etek ki szállodai szobát, az autóban, vagy sátorban aludt/atok, és a tengerbe vittétek be magatokkal a szappant? :D

2013. aug. 31. 12:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

XD

Amugy ezert siman meg is buntethettek volna kornyezetszennyezesert, ami egy szallodai szoba ara is lehet.

2013. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Tengerben értelmetlen fürdeni, mert sós víz. Max a tusolóba, amik a parton szoktak lenni, de én még nem csináltam ilyet. :)
2013. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Azokon a helyeken, ahol én jártam (majdnem, vagy teljesen turista-mentes partok) nem volt sehol ilyen tusoló...


Nyilván nem "környezetszennyező" szerekre gondoltam, hanem természetes szappanokra. Így már nem kötnek bele?

2013. aug. 31. 14:45
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
Sós. Víz. Lassan mondom hogy megértsd. Nem lehet vele mosdani! Le kell mosni a bőrödről miután a tengerben fürödtél mert kimarja a só. Gotcha?
2013. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem. Marja. Le. Understand?
2013. aug. 31. 15:10
 6/27 anonim válasza:

De az érzés legalább megvan, és ha elhiszed hogy te szappannal átsikáltad magad, akkor te tiszta vagy ! :DD

Minden fejben dől el !

2013. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Hát én ki nem bírnám, hogy ne mossam le magamról a sót.
2013. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Tengerbe felesleges a szappan, mindent levisz a bőrödről a sós víz, és a normál víz is, ha kellő ideig áztatod magad.

Fellazítja a hámsejteket, és az elhaltakat leviszi. Az 1 perces szappanos zuhanyozás nem, főleg ha utána pihe-puha törölközővel itatod le magadról a vizet.


A sós víz kimarja a bőröd, ha rendszeresen nem öblíted le normál vízzel.

2013. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Édesvízi tónál illetve folyónál volt már rá példa. :)
2013. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
Én még sosem láttam hogy valaki szappannal fürdött volna a tengerben. Talán mert mindenki felfogta hogy felesleges mert sós vizet amúgy is le kell mosni. Így semmi értelme a környezetszennyeződés bármilyen szappannal csinálják is. Amúgy meg ha látnám, tuti hogy rászólnék hogy mit művel.. tényleg ennyi esze van? Ha még neki állna feljebb kihívnám a rendőrséget rá.. Ha már ennyire idióta akkor fizesse meg a hülyesége árát..
2013. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!