Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova mennyek kirándulni?

Angel33 kérdése:

Hova mennyek kirándulni?

Figyelt kérdés
hova érdemes? europai szép helyek , szigetek érdekelnének, foleg világoskék tengerpartok , hangulatos városokkal. mit ajánlotok? nem tul drága áron kellene, repulovel szeretnék menni családommal , ilyen , hogy kos , hrodos, kréta, vagy spanyolország, franciaország? milyen áron vannak ?

2014. ápr. 1. 20:16
 1/8 anonim válasza:
92%
A könyvtárba. Azon belül ajánlom a Helyesírási Szótárak részleget. Lapozgass pár könyvet ott... :)
2014. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés így túl általános. Egyáltalán mit értesz kirándulás alatt? Nyaralást? Mennyi időre? Mennyi pénzből?
2014. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Mennyé inkább az iskolába, ne utazgassál amíg nem végzed el a 8 általánost!
2014. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki hetyegne habogna . hogy helyesírási szabály. Könyörgöm ez internet, ne mond nekem , hogy nem értetted meg a szöveget. Mert bocs ,hogy ezt mondom de aki ilyeneket ír az egy öntelt bunkó. Addig írj ilyet míg nemtudod kivagyok, de ha akarod, tudod én szlovákiai vagyok , akinek így is mindennap megkell küzdeni a magyar nyelvért, és hogy ezt beszélhessem. Mert itt nem úgy van , mint nálatok . Itt én 5 nyelven tanulok és nemond nekem , hogy ez olyan könnyű kicsit gondolkozz mielőtt ide ŕsz . Jah és mellesleg nemláttam a neved a helyesírási verseny győztesei közt, majd ha az leszel kérlek értesíst , előre is köszi , puszíí:)
2014. ápr. 2. 20:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Aki pedig érdeklődött kérdésem iránt , neki köszönöm , hát érdekelne engem minden, é az ár alatt csupán azt értem, hogy ne legyen az a nagyon drága:)
2014. ápr. 2. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem árban Görögország lehet a legkedvezőbb a felsoroltak közül. Érdemes lenne valami helyi utazási irodában szétnézni, hogy milyen lehetőségek vannak.
2014. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia


En az iden Maltara megyek, gyonyoru szep hely, csodas partokkal es hangulatos varosokkal. A repjegy es 3 csillagos szalloda 7 ejjelre osszesen 83 ezer ft volt.

A tavaly Horvatorszagban volt az ketszer ennyibe kerult de akkor augusztusban mentem az iden juliusba fogok menni.

Engem is erdekelt Gorogorszag, meg a tobbi altalad felsorolt helyek de mind dragak, mar utanna neztem. Amugy mind szep helyek. Franciaorszagban van egy Nice nevezetu hely ami szep, viszont draga es allitolag tobbnyire idosek jarnk. Spanyolorszagban sokan mennek Barcelonaba, Palma de Mallorcaba de ezek is draga helyek.

En azt ajanlom, hogy nezz korul a neten es foglalj egyedul mert olcsobban jossz ki mint egy utazasi irodaval.

2014. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az első kommentelő vagyok. És... így ismeretlenül is, jogtalanul is lehülyézlek. És lol. XDDDD

1. Én is szlovákia vagyok, és túldramatizáltad azt, hogy meg kel küzdeni a magyar nyelvért. Mert én is pontosan tudom, hogy mi a helyzet itt, de az egy dolog, hogy hviatalokban nem beszélhetsz magyarul. Mi köze annak ahhoz, hogy most helyesen vagy helytelenül írsz?

2. Miért kell előbb felmutatnom egy helyezést a helyesírási versenyeimről? Ennek sincs semmi köze ehhez, mivel nem az határozza meg, hogy most tudok-e írni helyesen vagy nem.

3. Attól, hogy internet, nem azt jelenti, hogy ne tudj írni magyarul.

4. Szánalmasak az érveléseid.

2014. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!