Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne kelljen...

Mit tegyek, hogy ne kelljen mennem a szüleimmel vidékre?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy tavasziszüneten vagyok, és nem is tudtam róla, ma jelentették be, hogy pénteken elutazunk az egyik ismerősünkhöz. Kb 30 perces az út oda, de hétfőig ott szeretnének maradni. Na most én ott semmit sem tudok csinálni, a felnőttek tök jól beszélgetnek stb. Egyedüli gyerek lennék... Mellesleg nagyon hideg van , és büdös a lakásukba..Nem szeretnék menni, de anyukámék nem bíznak meg bennem, ezért nem maradhatok itthon. Úgy kezelnek mint valami kisgyereket.

14/L


2014. ápr. 15. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

és meg van rá az oka, hogy ne bízzon benned?

Amúgy mge kamu sztorikat mindenki ki tud találni, rosszul vgay, fontos nagydolgozat lesz, beadandót írsz,

vagy kérd meg őket, hogy pihenni szeretnél otthon, és mondjuk te csak 1 napra menj el

2014. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs oka, hogy ne bízzon bennem. A színlelés meg gyanús lenne.
2014. ápr. 15. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom 14 évesen nem akarnak több napra egyedül hagyni. Ha a szüleid szerint egyedül nem maradhatsz otthon, akkor hiába találsz ki bármi kamuszöveget, úgyis menned kell.

Így jobban jársz ha felkészíted magad, hogy ne unatkozz ott lent vidéken.

Ha azt kamuzod, hogy tanulnod kell, akkor a válasz úgyis az lesz, hogy hozzad a könyveket és tanulj.

Szóval inkább készülj fel.

Vigyél könyvet, laptopot, hallgass zenét. Vigyél fényképezőgépet, és a környéken fotózgass. Találj ki történeteket és írd le..Foglald el magad és élvezd a pár napos csendes vidéket.

Ha fázol vigyél több pulcsit, vagy plédet..:)

2014. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
JA! ...és vigyél füstölőt a "büdös" ellen!
2014. ápr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!