Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Most indítottam a blogomat,...

Most indítottam a blogomat, amiben utazásról írok. Tetszik?

Figyelt kérdés
Nem saját élmények, inkább összeállítások, érdekességek, kultúra...

#utazás #blog #blogger #írás #blogozás #blogvilág #bloggolj
2014. ápr. 27. 11:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem voltam még az USA-ban, így a tartalmával a blognak nem vitatkoznék. Azt én is dicséretesnek tartom, hogy ezzel foglalkozol, és nem mondjuk lerészegedéssel. Viszont egy tanácsot fogadj meg: Ha utazásról akarsz írni, akkor lehetőleg csak olyan helyről írj részletes bejegyzést, ahol már jártál. Ha nem voltál még túl sok helyen, ne csüggedj, még csak 16 éves vagy, én 16 éves koromban kb. 8-9 országnál járhattam, most, 10 évvel később 40-nél tartok. Addig is, ha mondjuk még nem voltál Rómában, de mindenképpen szeretnél róla ezt-azt megjelentetni, akkor tegyél fel pár képet (persze forrásmegjelöléssel), és egy-két alap dolgot, hogy kitöltsd a blogodat. A részletes bejegyzések közé 1-2 ilyen könnyedebb poszt simán belefér.
2014. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Az tényleg jó, hogy értelmesen töltöd az idődet, de az hogy olyanról írsz, amiről nincs tapasztalatod, és az hogy fenntartás nélkül veszel át innen-onnan dolgokat, és emiatt jó nagy bakik vannak a szövegben, teljesen komolytalanná és hiteltelenné teszi az egészet.
2014. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nem nyilik meg a link.... de a kommenteket olvasva, azt hiszem nem is baj...


Tenyleg olyasmit irsz, amit az egyik valaszolo idezett, hogy LA egy kaszinovaros? Uuu, az nagyon gaz...

2014. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!