Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol van Magyarországhoz...

Hol van Magyarországhoz legközelebb eső olyan hely (delfinárium? ), ahol testközelben lehet együtt úszni delfinekkel?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszát várom, akik jártak ilyen helyen és hasznos információval tudnak szolgálni.

Köszönöm.


2014. ápr. 29. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt a teljes lista

[link]


Nem mindig a legközelebbi a legolcsóbb.

2014. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A delfinárium kínzás és mindegyiket be kéne zárni, nem pedig vinni bele a pénzt.
2014. máj. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én voltam. A delfinek egy pocsolyányi helyen élnek, egész nap a turistákat kell szórakoztatniuk, és rohadtul nem élvezik. És tele voltak zúzódásokkal, és volt egy nő akit megharapott az egyik, és kórházba vitték.

Azóta láttam az Öböl című filmet és már nagyon sajnálom őket. Ne menj ilyen helyekre, ha szereted őket.

http://www.youtube.com/watch?v=hh85AwJCoNM

2014. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!