Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szibériába tervezek egy 3-4...

Orangejoe76 kérdése:

Szibériába tervezek egy 3-4 hetes túrát, konkrétan az Ob folyó mentén. Van valakinek tapasztalata hasonló túrákkal kapcsolatban? Esetleg lenne kedve valakinek csatlakozni? Ötletek esetleg az utazással kapcsolatban, mivel, mikor, mire kell vigyázni?

Figyelt kérdés
Fura lesz egyeseknek, de szibériai cédrusokat keresek és még valamit....!

#túra #vadon #Szibéria #szibériai cédrus.
2014. máj. 4. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A vízum és a regisztráció nem lesz egyszerű menet...
2014. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert a vízumhoz. Szerintem bemész a vízumközpontba, előadod, hogy miért is mennél, és úgy fognak kihajítani, hogy a lábad nem éri a földet. Sajnálom, de sajnos Oroszország így működik...
2014. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nos, hülye nem vagyok, körbe járom rendesen a lehetséges indokokat és azok közül osztok meg a követséggel egyet melyre remélhetőleg igen lesz a válasz..
2014. máj. 5. 12:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyt látok rá. Te csak hiszed, hogy az ottani politikai rendszer és közigazgatás buktatói könnyedén felderíthetők. Sok meglepő ok van, ami miatt szóba sem állnak egy adott kérdésben. Ezeken túl, az Ob nem a szerencsevadászok optimális és biztonságos terepe. Ott a természet nem kukoricázik, nem készültél fel, meghalsz és kész. Például ezért se engednek oda szívesen. Ők tudják milyen terepre készülsz.
2014. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
...na azt már tudom, hogyan ne...:D és, hogy egyáltalán nem fog sikerülni :) azért köszönöm! :)
2014. máj. 5. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem drámai a helyzet. De tény, hogy vagy kell egy ismerős, aki meghívólevelet küld, vagy egy szállodai visszaigazolás a foglalásodról ahhoz, hogy vízumot kapj. Nem megoldhatatlan dolgok ezek, csak idő és pénz kérdése.
2014. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szállásfoglalás csak 1-2 hetes utaknál elég. Ha valaki 1 hónapra kér turista vízumot, akkor az a gyakorlat, hogy csak akkor adják ki, ha egy utazási iroda által szervezett útra a teljes részvételi díjat befizette. Vagyis a küldetés a következő: találj egy magyar utazási irodát, akik szerveznek 3-4 hetes túrát az Ob folyó mentén.
2014. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Most láttam meg ezt a kérdést, és kíváncsi vagyok, sikerült végül is? Csak nem Anasztáziát kerested? :P Ha igen, mit találtál?
2022. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt Moszkvában ismerősöm és csak úgy kapott vízumot, hogy egy ott élő ismerősének meghívóját mellékelnie kellett, és ez még a háború előtt volt.
jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!