Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova vándorolnátok ki...

Ti hova vándorolnátok ki legszívesebben?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék vándorolni,de nem tudom,hogy hova érdemes.

Nekem elsősorban USA,Anglia és Spanyolország jön be.

Németül nem tudok tehát az kizárva.

Franciaország és Olaszországgal mi a helyzet,ott nagy a munkanélküliség?



2014. máj. 28. 14:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
46%
Valahová a naprendszeren kívülre, egy értelmes faj által lakott bolygóra.
2014. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kosz az ertelmes valaszt,hasznos volt!!!
2014. máj. 28. 17:36
 3/16 anonim ***** válasza:

Melyik nyelvet beszéled jól? Mihez értesz? Szaktudás? Tapasztalat?


Szenvedni, mosogatni, kuporogni otthon is lehet.

2014. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Angolul és spanyolul beszélek jól.

Még iskolába járok tehát nincs tapasztalatom a munkában.

Engem csak az érdekel,hogy hova érdemes majd kivándorolni,milyen helyeket dicsérnek az emberek,és hol lehet jól keresni,megélni.

2014. máj. 28. 19:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem Uj Zeland eleg szimpatikus es allitolag a fizetesek is rendben vannak, munkanelkuliseg nem nagy... mas kerdes hogy eleg messze van.
2014. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
kanada:P
2014. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Aha elég jo helynek tunnek ezek is,bár Új Zéland tényleg messze van oda tuti nem mennék ki.
2014. máj. 28. 21:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Anglia klassz hely, ha el tudod viselni az időjárást :) Olaszországot, sose kedveltem valamiért, Spanyolország szebb sokkal, de ez csak az én véleményem, de biztos, hogy nem laknék ott!!...Sokszor voltam mind2 országban, de az emberek miatt egyáltalán nem szimpatikus hosszútávra, állandó tömegverekedések vannak, nagyon lopnak, kb. minden boltban szóltak, h vigyázzak az értékeimre...és kétlem, h olyan jól élnének, ha csak az átlag lakásokat nézzük. Franciaország meg halál nyelvtudás nélkül, munkát se nagyon kapsz...:/ Az USA-ról nem tudok nyilatkozni, szerintem csak akkor ajánlott, ha nem nagyon akarsz hazajönni, tekintve, hogy 300 ezer körül van a repjegy...:D Ezek csak az én személyese tapasztalataim :)
2014. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Igen nem is nagyon tervezek Franciaorszagba es Olaszorszagba menni nulla nyelvtudassal.

Bar en voltam Spanyolorszagban Barcelona kornyeken es nekem nagyon bejott mindenki baratsagos volt velem.

Es Angliaban biztos nem Londonba terveznek ami mar le van lakva.

2014. máj. 29. 10:03
 10/16 Panna Cotta válasza:

USA


Élnek kint barátaim, az összes nagyon imádja, nem terveznek hazajönni.

2014. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!