Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mely európai országba költözze...

Mely európai országba költözzek? Anglia jó hely lehet? (részletezem katt után)

Figyelt kérdés

Művészeti vállalkozást szeretnék beindítani. Helyi, ismerettség alapú vásárolókörre lenne szükségem. (üvegműves műhely, ahol egyedi tárgyakat gyártok)


Szinte biztos, hogy ezt nem magyarországon szeretném csinálni, de nem tudom melyik országban, azon belül is mely részében tudnám magam otthon érezni, mennyire szeretik angliában például az idegeneket. Vagy legyen írország? Vannak más ötletek? Azon belül is konkrét városok, ahol ez anyagilag is, de hangulatilag is működhetne?


2014. máj. 28. 22:08
 1/7 anonim válasza:
Ausztria-Burgenland. Sok magyar él ott, szerintem otthon is éreznéd magad. Német nyelvtudás kell.
2014. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Látom, tényleg elég "magyaros", sajnos angolos vagyok.

Viszont annyira nem vonzz, hogy magyaros legyen, felőlem lehet britszerű is, csak legyen barátságos..

2014. máj. 28. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Málta is angol nyelvterület.
2014. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Hollandia, Rotterdam :) Ahhoz képest, hogy eszébe se jutna ez a város a legtöbb embernek, egy gyönyörű város, magas átlagjövedelemmel. Amikor kint voltam, egyetlen emberrel sem találkoztam, aki ne beszélt volna angolul, és hihetetlenül barátságosak, az egyik legkedvesebb ország, ahol voltam :)
2014. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olaszország,Muránó
2014. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ausztria, Németország, Dánia
2014. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ausztrália, Darwin. Angoltudás garantált, meg a hőség is. Magyar ellenben egy szál sincs-na jó, van, de nem túl könnyű velük összefutni.
2014. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!