Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia tényleg egy "agyon"...

Anglia tényleg egy "agyon" lakott hely lett?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen..Tele van az egész Ország a bevándorlókkal.

Rengeteg paki,lengyel,indiai,magyar,brazil emberek vannak(és még sokan mások is)Mi ezért is nem vagyunk más csak a "Keleti bevándorló vendégmunkás" :)...

Én ahol dolgozom velem együtt szerencsére csak 4 külföldi van,de sok helyen több a vendégmunkás mint az angol...

2009. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rengeteg a kulfoldi. Mindenkit beengednek, es rengeteg az illegalis csalad is, akik itt elnek, dolgoznak illegalisan (mas papirjaival) es szuletik a gyerekeket. Ok itt jarnak suliba, es elnek, mint Marci hevesen.

Mondjuk gondolom, hogy azokba az orszagokba is rengeteg kulfoldi elhet, ahova ugyanolyan konnyu letelepedni mint Angliaba. Gondolok itt arra, hogy igazabol az utleveled kell es nemi penz az elindulashoz, de semmi engedely, vizum, semmi se kell hogy itt elj es dolgozz. Egy szamot kapsz itt kint, azzal elhetsz dolgozhatsz.

2009. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
eléggé, de nekem nem azért nem tetszik, mert zsúfolt, hanem mert nagyon nem az én stílusom.
2009. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vagyunk bevándorlók, főleg a nagyobb városokban érezhető (London, Manchaster etc), de engem nem zavar... szar is lenne, ha bevándorlóként megszólnám a többi bevándorlót. :)

Amúgy én szeretek itt élni... szerintem élhetőbb mint Mo.

2009. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy semmilyen papir nem kell, mert ha talalsz munkat, be kell jelentkezned a Home Office-hoz, es ha egy even belul munkahelyet valtasz, megint be kell jelentened. Egy ev utan mar nem.

Es az az " egy szam" amit kapsz, a National Insurance Number, Biztositasi Szam.

2009. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!