Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » USA vs Anglia? Ti hova vándoro...

USA vs Anglia? Ti hova vándorolnátok ki legszívesebben?

Figyelt kérdés
Hol lehet többet keresni?Hol nagyobb a munkanélküliség?És az országokon belül melyik városokat dicséritek(hol a legjobb megélni)?

2014. máj. 29. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az USA-ba. Mindkét helyen élnek ismerőseim vagy rokonom. Elmondásuk alapján USA liberálisabb, halad a korral és ma is a lehetőségek hazája. A válság ellenére is és annak ellenére is hogy vannak szegényes részei, például Detroit. Angliát konzervatívnak tartják a kint élő ismerőseim. Például a királyságukat, vagy hogy még a konnektorjuk szabványával sem hajlandóak felzárkózni valami nemzetközileg gyakoribb szabványhoz. Vagy a bal oldali közlekedésükkel sem hajlandóak követni a nemzetközileg elfogadottabb változatot. De a fizetést tekintve egyik helyen sem panaszkodnak.
2014. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És szerintem is USA fejlettebb ország mint Anglia.

2014. máj. 29. 11:47
 3/15 anonim válasza:
Én egyértelműen Angliát választom. Szerintem kisebb mértékű a bűnözés mint az USA-ban és mellesleg az akcentusuk is jobban tetszik. Az USA-ban a legjobb környék a keleti partvidék Boston, Washington vagy Florida és California, Angliában pedig London és a déli rész. Manchaster Birmingham környéke szerintem elég lehangoló. A válaszom tehát egyértelműen Anglia.
2014. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszod!

Igen az USA-ban nekem is Miami és Los Angeles tetszik a legjobban.Bostonról hallotam rosszakat is,de biztos az is szép hely lehet.

Bár én Londonba biztos nem mennék,mert szerintem már le van lakva és tobb a külföldi,mint a rendes angliai,de London környéke biztos jó lehet.

2014. máj. 29. 12:56
 5/15 goaus ***** válasza:
100%
Voltam mindkettőben, jelenleg egy éve UK-ban, Bournemouthban élek. A két országot lehetetlen összehasonlítani, kb mintha egy trabant meg egy bmw között kellene választani. Egyértelműen USA, de oda azért nem annyi bejutni h fogod a személyid és felülsz a repcsire.:)
2014. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Hat nem gondoltam volna,hogy ekkora kulonbseg van a 2orszag kozott.

Es Usa melyik resze a legjobb,hol lehet elhelyezkedni?

2014. máj. 30. 07:08
 7/15 goaus ***** válasza:
100%
Nekünk az Usában Florida lett volna az uticél véglegesben, ez nincs teljesen elvetve, de Ausztrália megelőzi, idén oda költözünk. Arizona is bejött, de ki mit szeret. Aki nem volt még felfoghatatlan mekkora az az ország, gyönyörű helyek vannak, full nyugi. Nem az amcsi akciófilmekből kell kiindulni. Mi úgy csináltuk négy hét alatt végigmentünk kelet-nyugat-délen. Észak időjárás miatt nálunk nem játszott, dél szerintem a legjobb, utána nyugat, keleti partra én soha nem költöznék. De kinek mi, ez már ízlések és pofonok téma.:)
2014. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Koszonom,akkor en ugy latom,hogy ti ilyen vilagutazok vagytok,sok helyen voltatok.:)

En is szeretek utazni,de en ki akarok koltozni majd a jovoben a keleti parthoz,de meg nemtudom biztosan hova.

2014. máj. 30. 09:28
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha tehetném,akkor csak rövidebb időre,pár évre mennék ki valahova "szerencsét próbálni", és Angliába a kettő közül. Aztán biztos honvágyam lenne, és jönnék vissza a hazámba.
2014. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom,hat legyen igy,de nekem inkabb az Usa tetszik.
2014. máj. 30. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!