Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tapasztalatok föld körüli...

Tapasztalatok föld körüli utazásról?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ahol uticél pl. Bali, Sydney,Bora Bora vagy Hawaii és főleg amerika,Usa pl Los Angeles, Miami. Milyen árban vannak amikből már érdemes válogatni és nem a rohanásról szól hanem van idő kikapcsolódni is? Ki merre volt? Egyedül érdemes nekivágni?

2014. máj. 29. 14:15
 1/4 anonim válasza:
ne menj egyedül, nem jó! ilyen helyekre valakivel kell menni! többihez nem tudok hozzászólni
2014. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit is keresel?

Balin voltam. Veszel egy repjegyet Bangkokba, Kuala Lumpurba, Jakartaba vagy esetleg Denpasarba, amelyik a legolcsóbb és mész. Ha nem közvetlenül mész Denpasarba akkor AirAsia-val el tudsz oda repülni Ázsiából.

Ha nincs kivel menni akkor egyedül, minden második utazó egyedül megy.

2015. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szabina555 ***** válasza:

most akkor Föld körüli utat tervezel, vagy ezek valamelyikét meglátogatni?

Annyit mondanék, hogy mindenképp magadnak szervezd, ne utazási irodával, az sokkal drágább. egyedül tényleg nem a legjobb, de nagyon sokan úgy mennek. az USA-ról tudok tippeket adni, ha kell írj privátban

2015. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én voltam Los Angelesben és Balin ezek közül egyedül!

Én szeretek egyedül utazni, és nagyon sok más is van így ezzel. Sokal megtanulsz magadról, és kozben megismersz más embereket. Nem tudom mi ezzel a baj.

Amúgy blogomon írok részletesebben a helyekrők ahol jártam. Ha van kérdésed szólj.

[link]

2015. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!