Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyek Budapest legveszélyeseb...

Melyek Budapest legveszélyesebb helyei?

Figyelt kérdés
értem ez alatt az olyan helyeket hova nem életbiztosítás járni, (pl. mert sok a bidámbidám)

2014. máj. 30. 00:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
37%
Keleti pályaudvar környéke.
2014. máj. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Golan Trevize ***** válasza:
63%
Gyalogosan az M1-M7 bevezetőjén se sétálnék. Nem egy életbiztosítás...
2014. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Parlament. 199 tolvaj háza az.
2014. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Kifejezetten veszélyes szerintem nincs. Még a hagyományosan rosszhírűek sem azok: pl. Havanna ltp., Keleti és Nyugati pu. aluljárói. Ezeknek már nincs sok alapja, mindenhol javult a közbiztonság.


Kellemetlen környékek azért vannak. Mondjuk az Illatos út és a Gubacsi sarkán a Dzsumbuj, de életveszélyben ott sem vagy. [link]

Gyerekkoromban többször bicikliztem arra egyedül (láthatóan nagyon nem odavalósiként), mégsem történt velem semmi azon kívül hogy nagyon megnéztek.

2014. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

VIII. ker:

-északi gettó: Magdolna utca és 1-2 km-es környéke

-déli gettó: Diószeghy utca, és 1-2 km-es környéke


IX. ker:

Illatos út, Gubacsi út,


Egyéb:

Havanna ltp. is hírhedt, és bár én ezeket a helyeket nem ismerem annyira, de elvileg Csepel, Soroksár, Lőrinc, meg Erzsébet egyes területeire is telepítenek be bidámokat.


Valamint forgalmas helyeken, pl. Nyugati aluljáró ahol megfordul mindenféle ember, ott is érdemes vigyázni.

2014. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 H.A.H.O. válasza:
87%

VIII.ker

Szabolcs utca(bár az már nem veszélyes annyira)

2014. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hős utca X. kerületi szakasza, Angyalföld nyugatiba tartó vágányok melletti utcái, nyócker említett részei (magdolna, stb), IX. kerületben Gát utca és egyes részei, valamint Kőbányán, Csepelen és Erzsébeten is vannak ótvar részek, de arra nem igazán vagyok ismerős. Nyugati aluljáró inkább legenda, nem szokott ott semmi különleges történni. Keletinél inkább.
2014. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Havanna sem veszélyes már, csak ugye egy életre megpecsételték a ltp nevét, sőt egyáltalán nem rosszabb mint bármelyik lakótalep. Szerintem a 8.ker sem olyan gáz már mint pl 10évvel ezelőtt, bár arra még mindig vannak gondok. 10.ker hős utca az még most is nagyon kemény hely :)
2016. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Van erre android app is, no-go zónák Budapesten...

[link]

2016. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Süle Dominik ***** válasza:
100%
Kispesti kiserdő és az 5-600 méteres körzete. Na az nagyon durva és kemény hely. Csövesek,drogosok,veszélyes figurák. Sokkal durvább mint a 8. vagy a 9.kerület. Nappal se szép látvány nem hogy este. Sose menj arra.
2017. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!