Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tudunk csinálni?

Ilyenkor mit tudunk csinálni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyünk nyaralni az Ibusz által Görögországba, de ma felhívtak hogy sajnos nem nyit ki a szálloda ahova mennénk,mutattak helyette,egy sokkal rosszabb színvonalú szállást,ami nekünk nem tetszik egyáltalán. 5 ezer Ft-ot adnának vissza a már kb egy hónapja kifizetett nyaralásból,amiért nem abban a szállodában tölthetnénk nyaralásunkat amit a katalógusban kinéztünk! Hozzátennem még,hogy a nyaralást akciósan vettük meg!

Ilyenkor mit tudunk tenni? Azt mondták mindenhol telt ház van fogadjuk el,amit ajánlottak?


2014. jún. 12. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ezért szoktam egyénileg nyaralni. Olcsóbb, és olyan szállodába megyek amilyenbe szeretnék.

Ti nem sokat tudtok tenni.

Vagy megpróbáltok egy másik szállodát kérni vagy ha lehet más időpontot, vagy elfogadjátok amit ajánlottak.

2014. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy mi is jobban jártunk volna,én mondtam is a páromnak,de ő félt. Ajánlottak szállást,de csak azt az egyet más időpont nem jó nekünk a munkahelyeink miatt,a főnököm nem egy olyan típus aki csak úgy bármikor elenged,amikor 40 fokos lázzal is bent dolgoztatott.
2014. jún. 12. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

booking.com => szállásfoglalás

bravofly.hu => repülőjegy


Még olcsóbban is kijöhettek, mint utazási irodával.


Egyébként nézzétek meg az utazási szerződést, mert ti nem azt kapnátok, amire befizettetek, és ilyenkor az iroda köteles az egész befizetett összeget visszaadni.

2014. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen mondták is hogy vissza adják,ha nem jó nekünk de ezt a görög utat 97 ezer ft-ból megúsztuk(önellátással),és ennyiért már nem találnánk sehol sem :/
2014. jún. 13. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!