Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hogyan oldjátok meg, ha...

Ti hogyan oldjátok meg, ha volánbuszon, vagy más hosszabb távolságú buszon iszonyatosan pisilnetek kell?

Figyelt kérdés
Sajnos már előfordult párszor, hogy felállni is alig bírtam mire egy megállóhoz értünk, szinte levánszorogtam a buszról, és a mosdó keresése helyett egy bokorba jutottam csak el, nagy kínkeservvel. Nem tudom másnál is volt már ilyen rossz a helyzet? Fiúknál még oké, de én lány vagyok így még nehezebb. Mit szoktatok tenni ilyenkor? (Főleg lányok esetében érdekel) 24/l

2014. jún. 20. 22:10
 1/8 anonim válasza:
Elmegyek előtte. Görcsösen várok a megálló végére, és ugy teszek, mint te.
2014. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Felnőtt Pelenka
2014. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Aútó..
2014. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer jártam így, már akkor kellett pisilnem, amikor felszálltam a buszra, de az utolsó pillanatban értem ki, és nem volt időm vécére menni. Mikor már nagyon kellett, szóltam a sofőrnek, és megállt egy bokrosabb helyen.
2014. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként ha ez rendszeresen gond nálad, érdemes visszafogni egy kicsit az ivást utazás előtt, a buszon meg pláne ne iszogass!
2014. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg ha kell pisilned, akkor órákig képes vagy tartani. Tehát ha otthon elmész indulás elött, nem iszol túl sokat, kerülöd a kávét és teát aznap, akkor nem szabadna ilyen gondodnak lenni.

Szedjél rendszeresen tözegáfonyát ha az sem segít menj el orvoshoz.

2014. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Időskori prosztata-gondjaid lehetnek.

Húzzál gumibugyit! Nem szégyen, csak kellemetlen....

:)

2014. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Autóm nincs, de ahova lehet inkább vonattal járok. Ott nincs ilyen probléma mert van vécé. Busszal így csak ritkán járok és akkor sem nagy távolságokra.
2014. jún. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!