Kezdőoldal » Utazás » Európa » München tényleg iszonyatosan...

München tényleg iszonyatosan ronda város?

Figyelt kérdés
Képek alapján nekem szépnek tűnik, viszont itt gyakorikérdéseken már többször is olvastam, hogy mennyire undorítóan ronda város, viszont annyira tiszta, hogy az egész steril, nem látni szemetet az utcán.
2012. júl. 27. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ma volt, amikor ott töltöttem pár napot és begyalogoltam az egészet a belvárostól a külső részekig egyaránt. Egyáltalán nem ronda város, pl az Isaar part és környéke még nyomokban a mi Hősök terénkre is emlékeztet. Vannak modernebb és archaikusabb részei, sétáló utca és forgalmasabb is egyaránt. Semmi rossz nincs Münchenben. Megkockáztatom, hogy szívesen élnék is ott.
2012. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam, kulturált vasútállomása van, illetve szép parkjai.
2012. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Tizen éve voltam én is ott.

Csupa szép emlékem van: kellemes, élhető hely.

Nem prágai belváros, igaz, de rendezett és jó szívvel ajánlom bárkinek.

2012. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ronda, egy teljesen normális, élő város. Még sterilnek sem mondanám, mert hatalmas élet van éjjel-nappal. Igaz, hogy nem áll hegyekben a szemét az utcákon és nincs elviselhetetlen por, de szerintem ettől nem lesz egy város steril, csak kulturált.
2012. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó München éjszakai élete?
2012. júl. 27. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt biztos olyantól halottad aki nem is járt ott...

Szép , átlagos német város. Az arab negyedet azért nem mondanám sterílnek...

2012. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondta, az nagyon idióta... Nem tudom, hogy mi baj van vele. :) Szerintem gyönyörű, nekem special sokkal jobban tetszik mint Mo. bármelyik városa...
2012. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Elmondom nem csak München, hanem egész Németország tiszta. Sehol nem látsz szemetet, és mindenki rendben tartja a maga környezetét. Kár, hogy itt ez nem működik.
2012. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
azért Magyarországon is van, aki rendben tartja a környezetét. amerre én lakom egy darab szemetet sem látsz a környező utcákban. sajnos kevés ilyen hely van:(
2012. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Már rosszul kezdődik.


"viszont itt ! gyakorikérdéseken ! már többször is !olvastam! , hogy mennyire undorítóan ronda város"


Kedves kérdező és mindenki .

Ezúton szeretném megragadni az alkalmat, hogy eloszlassam a tévhiteket Németországról, és Münchenről és az összes többi német városról egyaránt, remélhetőleg örökre.

Sok rosszindulatú ember írhat ide sajnos erre az oldalra. És azt hiszik az jó, ha mindenféle hülyeségekkel etetik az embereket. NEHOGY ELHIGGYÉTEK !. Sajnos több helyen is olvasok negatív ALAPTALAN véleményeket egész Németországról, amik szörnyűek. Sajnos a legtöbb Németországba vágyó embert visszataszítják, és ez nem jó.

Én arra szeretnék kérni mindenkit, hogy ne innen szerezzen információt Németországról, ha ki szeretne költözni vagy hasonló. Az oldal nagy előnyéből hátrány lett, ugyanis ide bárki írhat. (Sajnos). És azok akik még életükben nem voltak Németországban, azok állítanak olyanokat, hogy leszakad a pofám. Egyszerűen szörnyű.

Kérek mindenkit hogy az itt olvasott negatív dolgokat ne higgye el. Olyantól kérdezzen, aki kint él, vagy élt.

Én Németországban , Münchenben élek, és sajnálattal vettem tudomásul, hogy próbálják "bemocskolni" ezt a gyönyörű országot. Ne higgyünk nekik ! Nem értem hogy ezek az emberek miért csinálják, nem tudom. De megkérek mindenkit, hogy aki kedvet kap kijutni Németországba, olyannak higgyen, aki kint él vagy élt. Én majd 3 éve vagyok itt, és imádom ezt a várost. Egyáltalán nem ronda. És nem is tudom mit éreznek azok az emberek, akik próbálják rossznak beállítani, pedig nem az. Ha dühöngeni akarnak, menjenek máshova. Szóval én kint élek, vannak tapasztalataim.

Ha bárki szeretne többet megtudni Münchenről, vagy akár Németországról, nyugodtan írjon nekem. Nem szeretném ha ismeretlen emberek kamu alaptalan állításai miatt tántorodjunk el. Németország gyönyörű hely, és marad is !

Kiköltözőknek figyelmébe ajánlom:

www.iranynemetorszag.hu

Illetve tőlem is lehet kérdezni.

Deutschland überalles :) Ahogy mondani szokás.

Sok sikert.

2012. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!