Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » SZÉP kártyán egyenleg lekérdez...

SZÉP kártyán egyenleg lekérdezésnél megjelennek az összegek, akkor elvileg még érvényes és használható ugye?

Figyelt kérdés
Úgy tudom 2 év alatt elévülnek a rajta lévő összegek, amik akkor lettek rátéve. Nem vagyok benne biztos, hogy mikor volt töltve és melyik zseb. Ha egyenleg lekérdezéskor ott vannak az összegek, akkor használhatóak?

2014. jún. 23. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha látszik az összeg, akkor felhasználható, nyilván.
2014. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 23. 14:27
 3/4 anonim válasza:

A SZÉP Kártyára utalt összegek az utalást követő második naptári év utolsó napjáig érvényesek (tehát december 31-ig). Ha lekérdezed az egyenlegedet, ott látható, hogy mikor került az aktuális alszámlára az összeg. Kártyahasználatkor (SZÉP Kártyás fizetés esetén) mindig a legrégebben számlán lévő összeg kerül felhasználásra. Vagyis, ha rendszeresen használod a kártyád alszámláit, akkor nem valószínű, hogy két évvel ezelőtti utalás bent ragad.

Sok hasznos infót itt olvashatsz: [link]

2014. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én az OTP oldalán olvastam, amiben az az érdekes, hogy ott nem 2. év dec. 31-ig, hanem 2-éb május 31-ig érvényes.

Azért nem voltam biztos ezekben, mert van olyan zseb amit talán 1x ha használtam, de elég régen, viszont van rajta pénz, de így most már tiszta :D

2014. jún. 24. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!