Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan faragjak le a cipelni...

Hogyan faragjak le a cipelni valóból?

Figyelt kérdés

Férjem két hónapra munkát kapott Münchenben, és utána megyünk vonattal a másfél éves kisfiammal. Kicsit félek, mert rengeteg dolgot kellene vinni. Aki tapasztaltabb utazó, miből lehetne lefaragni?


Ugye lesz nekem egy nagy bőrönd, a kicsinek táska a ruháival, és minden mással, ami belefér. Lesz egy hátizsák, amiben az utazós dolgok lesznek, meg apróságok, és van egy pelekázó táskám, amiben a kicsinek az olyan dolgai, aminek kéznél kell lennie (7 órás vonatútra étel, ital, pelenka, popsitörlő, pár játék, amivel lefoglalom, váltóruha stb) És még lenne a laptop táska, de azt szerintem bele tudom tenni a hátizsákba.

Ezen kívül babakocsi, kellenének neki kintre játékok, mert az a lakás tök üres.


De ez így rengeteg! Nem tudom, hogy fogom egyedül megoldani. És így is már egy csomó mindenre mondtam, hogy majd kint beszerezzük duplán pl. utazóágy, kismotor, kiskád, bili stb.


Tudnátok segíteni? Köszönöm



2014. jún. 25. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hat ket hónapra teljesen felesleges ezeket beszerezni. Egyszerűbb lenne, ha maradhatok es a ferjed jonne haza látogatni.
2014. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2hónapra felesleges kimenni gyerekkel, feltéve ha nem milliókat keres majd a párod...
2014. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát, elég jól fog keresni, én meg ne akarom az egész nyarat itt tölteni egyedül úgy, hogy egész nyáron alig találkozunk.
2014. jún. 25. 13:08
 4/17 A kérdező kommentje:
* egész évben
2014. jún. 25. 13:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek repülővel. Egy másfél évesnek kibírhatatlan egy 7 órás vonat ut....
2014. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A repülő nagyon drága. És már vonatoztam vele 5 órát. Valahogy csak kibírjuk...
2014. jún. 25. 13:14
 7/17 anonim ***** válasza:
30-40ezer egy repjegy, cserébe 2órás. Nem érné meg? Lefoglalni sem kellene a gyereket ennyi idő alatt ami által kevesebb cuccot kellene cipelned.
2014. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hat kb ott van árban a repülőjegy, mint a vonatozás.... Mellesleg ha apuka olyan jol keres, miért számít, hogy drága?
2014. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azért, ha azt nézed,hogy nekünk másfél óra kijutni a reptérre, 2 órával előbb kint kell lenni, másfél óra az út, ott csomagokra várni, utána 1 óra bejutni ott a reptérről, akkor 6,5 óránál tartunk repülővel is, ráadásul egyedül becsekkolni, várakozni, ki tudja mennyit késik a gép...hát nem tudom, lehet hogy fárasztóbb!


Amúgy egy ismerősöm mondta, hogy ezen a vonaton külön van játszósarok is kisgyerekeknek, meg lehet laptopon mesét nézni stb. Úgyhogy valahogy csak eltöltjük azt az időt.

2014. jún. 25. 13:22
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha repülővel megyünk, akkor is ugyanúgy meg kell venni kint ezeket a dolgokat. A vonat oda-vissza 29 euró, már előre lefoglaltuk a helyet. A kettő együtt meg már tényleg húzós...félre is akarunk tenni a pénzből, meg ott kint utazgatni.
2014. jún. 25. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!