Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ezek közül az orszagok közül...

Ezek közül az orszagok közül ti melyikbe mennetek nyaralni? Miert?

Figyelt kérdés
Franciaorszag, Törökorszag, Bulgaria, Görögorszag, Horvatorszag, egyipton, Kanada.

2014. jún. 26. 19:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy ezeken kivül ti melyiket ajanlanatok? :)
2014. jún. 26. 19:59
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Görögországba mennék, mert szeretném átélni az ókori görög kultúrát. Majd egyszer talán eljutok oda.
2014. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül Franciaországban, Görögországban és Horvátországban is voltam többször. Franciaország messze a legszebb, viszont a legdrágább is. Görögországban főleg a szigetek szépek, Santorini maga az álom, de vannak gyönyörű helyek Korfun, Krétán és Kefalónián is (ezeken a helyeken voltam). Horvátországban is vannak csodaszép helyek már autózható távolságra is (Opatija, Rovinj). Ár tekintetében egyértelműen Horvátország a legjobb, már a közelsége miatt is (útiköltség).

A többi helyen nem voltam. Törökország tervben van, Bulgáriába nem vágyom (szocreál építészet nem a kedvencem), Egyiptomban szétlőhetik az ember fenekét, Kanada meg szép lehet, de hideg. Egy barátom él ott, amikor kora nyáron én itt már a medencében heverészek, ő rendszeresen havat seper.

2014. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
95%
Kanada!!! Niagara vízesés!!! :))))
2014. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Kanada!!! Sosem voltam még ott, de nagy vágyam eljutni egyszer.
2014. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Horvátország: közelség, mediterrán éghajlat, pálmafák és szubtrórpusi növények, kabócák.
2014. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül már voltam pár helyen, viszont perpill Isztambulba nagy vágyam eljutni, úgyhogy nekem az. De szerintem Európában bárhová érdemes menni ahol még nem jártál, tele van látnivalókkal. Ha már világvége, Kanada helyett inkább Japán.
2014. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Szabó Sándor Zsolt ***** válasza:
100%

Én ezek közül csak Horvátországban és Görögországban voltam. Horvátban csak egyszer, míg Görögben többször. Ennek sok oka is van... Legutóbb csináltam egy videót azoknak akik szeretnének némi rálátást kapni Görögországról.


-10 helyszín, sok-sok képi anyag.

-​Rengeteg​ videófelvételből gondosan kiválasztva és összeállítva. Mindent magam készítettem.1 órás a film!Érdemes rá időt szakítani.


Két hétig "forgattam" és az utómunkát itthon egy hétig végeztem. Szinte mindent megmutatok, ami lényeges az adott helyeken.

Remélem tudok segíteni ezzel.


A film itt érhető el:


https://www.youtube.com/watch?v=uZcU0gicwKo


Üdv.: Sanyi

2014. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Görögországba már régóta vágyok, ezért én ezt választanám.
2014. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönm mindenkinek! :) Meg irhattok velemenyeket! :)
2014. jún. 27. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!