Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti melyik országba mennének...

Ppetrus kérdése:

Ti melyik országba mennének nyaralni? Pl. :Törökországba, Egyiptomba, Jordániába?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Egyik általad kérdezett ország sem jó ár/érték arányú jelenleg.


A kérdezettek közül kettő tele van látnivalóval.

2014. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyikbe sem. Mondjuk Petrát megnézném.
2014. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Törökország.
2014. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Első. Melyik is az az egy amelyik nincs tele látnivalókkal?


Én mindháromba elmennék. Mindhárom tele van látnivalókkal.

2014. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Jártam mindháromban.


Véleményem szerint Törökország egy fantasztikus hely. Bármit keresel, tengert, civilizációt, metropoliszt vagy vidéket, megtalálod ott.

A listámon második helyen Jordánia áll. Petra valóban kihagyhatatlan, bár 10 éve nem lehet tisztességes áron oda menni. Maga az egész ország megfogott, de ahogyan meséltem, túlértékelt.

A fenti 3-ból Egyiptom a legnehezebb dió. Irodákkal könnyű elcsábulni a sokcsillagos hotelekbe, de innen csak egy tisztességes menedék van, a tenger. A tenger alatti világ itt a legeslegcsodálatosabb hidd el, ilyen elmondhatatlan szépséget legközelebb a Nagy korallzátonynál találsz.

De ezen kívül szerintem Egyiptom európai embernek nagyon nehezen felfedezhető ország.


Amikor azt mondtam túlértékeltek, azt is gondoltam, rengeteg jobb lehetőség van jelenleg. Ami nem zárja ki, hogy egyszer megint lesz Jordánia, vagy hogy ne menj el Isztambulba, esetleg Göremébe...

2014. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Én sajnos egyikben sem voltam de remélem ez hamar változik.

Egyiptomban ott vannak a piramisok, Királyok völgye, Luxor, Karnak, Abu Simbel, Kom Ombo stb. Azt hiszem ez elég látnivaló. Mit értesz azon hogy európai embernek nehéz felfedezni?

És mit jelent hogy Jordániába nem lehet normális áron eljutni?

2014. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Balaton.
2014. júl. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én se voltam egyik országba sem, és szeretnék eljutni mindháromba.


Törökországba, maár nagyon régota el akarok menni, és szerintem ott rengeteg látnivaló van.

Jordániát azért tettem fel a listára, mert engem Petrának hívnak, és szivesen megnézném, de azt hallottam, hogy oda körutazásba érdemes menni.

Egyiptomba meg azért mert Hurghada biztonságosabb, mint maga magyarország, és ezt egy egyiptomi embertől halttam.


Nem igazán értem azt a kommentet, hogy ár érték arányban eggyik se jó, mert szerintem ez nagyon nem igaz, mert:

Ha mondjuk lemennék a Balatonra, fennál az a veszéloy, hogy egész héten fakutyázok, és nagyon sokba kerűl ott egy hétre, ráadásul az csak mondjuk panzió, és én nem fogok magamnak főzni, ha már nyaralni megyek.......ráadásulha nyaralni megyek, nem nagyon akarok magyar szavakat hallani, és szeretnék más kultrákat is megismerni.......Míg ha elmegyek a Török Riviéára,ami ráadásul mediterrán éghajlatú egy öt csillagos szállodába, all inclusive ellátással ,olyan szállodákba, hogy seggre esel, és még a segged is kinyalják csontig........és ha nagyon összeadogatod az árakat ugyanott vagy mintha elmentél volna REPÜLŐVEL Törökországba.

Egyébként miért becsülöd le ezeket az országokat, voltál már bármelyikben is..... te akkor hova mennél nyaralni, ha ennyire tudod????

2014. júl. 6. 09:38
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, ha mindhárom országba elakarsz menni, és még nem is jártál ott, de szerinted ennyire tökéletes ezekben az országokban minden akkor mi a kérdés??? Aki meg mást mert írni azt meg lehurrogod...Ne a gép előtt szenvedjél, hanem fogjad a táskádat és egyik lábad itt, a másik ott.
2014. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a világ mindegyik országába körutazásra érdemes menni nem csak Jordániába, persze ha a cél az ország megismerése és nem a parton való tespedés.
2014. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!