Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Muszáj nagykövetségre menni...

Muszáj nagykövetségre menni ha utazási irodával intéztetem a vízumot?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne hátrány ha leírnád hová utazol.
2014. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha leírom hová megyek akkor már is támadni fognak engem. Maradjunk annyiban Afrikába
2014. aug. 3. 21:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Az utazási irodától és a nagykövetségtől függ, amennyiben nem szükséges személyes elbeszélgetés a követségen, nem fognak behívni. Nigéria?
2014. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor maradjunk annyiban, hogy kérdezd meg az utazási irodában vagy az adott ország nagykövetségén, mivel ez országonként eltérő lehet.
2014. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért támadnának azért mert Afrikába mész? Nem vagy egy kicsit paranoiás?
2014. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok paranoiás, csak tapasztalatból mondom, mindennap ér atrocitás amiért a párom nem Magyar és nem fehér... Különböző obszcén szavakkal bombáznak nem vagyok erre kíváncsi és joggal írhatom hogy elegem van abból hogy meg lett felnőtt nő vagyok ás mások ki oktatnak engem holott soha nem voltak Nigériában és még csak nem is ismernek Nigériait! Sajnos általánosítanak a Magyarok és ez baj.
2014. aug. 4. 09:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Az 1000ut utazási irodánál nem írják hogy személyesen meg kell jelenni.

Az obszcén megjegyzésekre: sajnos ez Magyarország, nem kell vele foglalkozni vagyis szard le őket.

2014. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

"Nem vagyok paranoiás, csak tapasztalatból mondom, mindennap ér atrocitás amiért a párom nem Magyar és nem fehér... "


Csak az országot kérdezték!!!

A többit azt magadtól adtad a tudtunkra!!!


Amúgy senkit sem zavar, hogy egy fekával kavarsz, csak majd ne hurcold haza az ebolát...

(ha tudod, hogy mi is az egyáltalán?!)

2014. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utálom hogy megpróbálsz engem kioktatni te rasszista bu...ó
2014. aug. 4. 14:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a vízumot az utazási iroda intézi nem kell a nagykövetségre menned. Egy meghatalmazást adsz az utazási irodának amivel eljárhat és elintézheti a vízumot. Bár ez mindig 5-10 ezerrel megnöveli a költségeket. Javaslom regisztrálj be ezek mellett a konzuli védelemre is. Sosem árt ha idegen országba utazunk.És köss biztosítást. A párod biztos tudja a többit. Ne foglalkozz az emberekkel. Én Iránba járok, és itthon mindig megkapom a jóindulatú emberektől. Jó utat!
2014. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!