Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes manapság kiköltöz...

Hova érdemes manapság kiköltözni külföldre az Eu-n belül?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok, de játszadozom a gondolattal hogy külföldön éljek tovább a közeljövőben.


Olyan országot keresek, ahol:

-tiszta a levegő, környezet

-sok a látványosság, szép természet

-jó az időjárás, nyáron meleg van stb. (nem úgy mint pl. Angliában)

-Nem olyan magasak az árak (mint pl. Norvégiában)


Köszönöm!


2014. aug. 16. 19:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"A szállodák drágák" és akkor mi van?

Kinek kell szálloda, mikor havi 80-100ezerért medencés apartmant bérelsz. A kaját meg az utcán megoldod kb 300ft/étkezés.

Amúgy tényleg nem ebből a 2 városból kell kiindulni. Bangkok, Phuke, Pattaya.

Ha a tenger nem szükséges akkor ott van Chiang Mai. Ha tenger mellé akar valaki menni akkor pedig Ko Lanta, Ko Pha-ngan (a turisták általában csak Samuira mennek).

2014. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nem ismerem az Ázsiai országokban a bevándorlás feltételeit, menetét, de valószínűleg nem lenne egyszerű, persze országonként változó.


Szerintem továbbra sem éri meg oda költözni, maximum olyan embernek akiket nagyon vonz az a kultúra.


Google utcatérképpel végignézegettem ezeket a városokat, amiket írtál, hát igen, elég jól néznek ki és magas színvonalúnak tűnnek, tehát tetszenek. De ezeket az embereket nem tudnám elviselni, meg a nyelvet is lehetetlen lenne elsajátítani, legalábbis nekem.


Ja, és az is fontos lenne nekem hogy EU tagország legyen, mert akkor talán könnyebb bevándorolni.


Most Spanyolországot nézem például, és az után olvasgatok. Az talán megfelelő lenne, csak ugye ott a legnagyobb a munkanélküliség. De szerintem egy kis szerencsével lehet találni munkát.

Ráadásul a spanyol nyelvet a legkönnyebb elsajátítani elvileg.

2014. aug. 17. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!