Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bérlet kérdések? Most van...

Bérlet kérdések? Most van először nem diák, hanem felnőtt-dolgozó bérletem, és lenne pár kérdésem, amire a volán.hu-n nem találtam választ.

Figyelt kérdés

Szóval, amikor diák voltam, bérletváltó kártyával tudtam bérletet venni, most kell új bérletváltó kártya, vagy anélkül lehet venni? Nekem adtak anélkül, de ellenőr kérheti, és bajba kerülhetek, ha nincs?

A másik, hogy a diákbérleten rajta volt hogy honnan-hova szól (pl. kukutyin-mucsaröcsöge távon oda-vissza), de ezen nincs. Csak a km van rajta, de akkor honnan tudja mondjuk az ellenőr, hogy azon a távon használom-e amire szól? Mert ennyi erővel az egész országban használhatnám.

Az igazolvány számához a személyi igazolvány számát kell írni, vagy mást? Ha pedagógus vagyok, akkor nincs valami pedagógus igazolvány, vagy OM azonosító szám amit rá kell írni? (pályakezdő vagyok, szóval nincs még ilyen kártyám, 1-2 hét mire kiküldik, de addig is rá kell írni valamit).


2014. szept. 1. 17:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!